€ 14,61 brutto/h + 24 diety dziennie

Oferta pracy w Niemczech – Programista systemów ERP

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Opublikowany: 14 września 2014 12:52

Poszukiwany pilnie programista systemów ERP gotowy do podjęcia pracy w Niemczech na powyższym stanowisku. Zatrudnienie na niemieckich warunkach.

Agencja Pracy Socpol poszukuje kandydatów do pracy na terenie Niemiec na stanowisku:

Programista systemów ERP

miejsce pracy: Kolonia

Wymagania:
• gruntowna wiedza przynajmniej jednego języka programowania
• bardzo dobra znajomość języka SQL (najlepiej MS-SQL)
• doświadczenie w pracy z systemem kontroli wersji Git oraz znajomość usług internetowych (webservice)
• znajomość tworzenia dokumentów XML
• znajomość procesów biznesowych w firmie oraz szybkie zrozumienie kompleksowych rozwiązań
• samodzielność, sumienność, odpowiedzialność w połączeniu z umiejętnością analitycznego myślenia
• umiejętność pracy w zespole
• bardzo dobra znajomość języka niemieckiego oraz dobra znajomość języka angielskiego

Obowiązki:
• udoskonalanie, pielęgnacja oraz prowadzenie oprogramowania ERP (Sage ERP X3)
• planowanie projektów, realizacja oraz dalsze wdrażane zadań rozwojowych
• optymalizacja powstających procesów oraz aplikacji
• sporządzanie dokumentacji

Oferta:
• umowa na warunkach niemieckich
• możliwość rozwoju
• atrakcyjne wynagrodzenie 14,61 Euro brutto/h + 24 Euro diety dziennie
• firma organizuje i opłaca zakwaterowanie

Informacje dodatkowe:
Prosimy o przesłanie CV a adres: manager@socpol.pl

W CV prosimy o zawarcie klauzuli o Ochronie Danych Osobowych

ID ogłoszenia: 3025411a39c3e597

Brak tagów