€ 9,00 euro

Sprzątanie maszynowe i manualne fizyczna praca Niemcy Hamburg 2014

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Opublikowany: 8 grudnia 2013 23:02

Aktualna propozycja pracy w obiekcie z Hamburga. Ogłoszenie pracy w Niemczech preferowanej dla mężczyzn przy sprzątaniu od stycznia 2014. Zatrudnienie w niepełnym wymiarze godzin.

Stanowisko: Pracownik sprzątający

Lokalizacja: Hamburg

Termin: start od 01.01.2014

Zarobki: 9 euro

Opis stanowiska:
Pracownik będzie odpowiadał za sprzątanie i utrzymywanie porządku w miejscu pracy

Wymagamy:

  • dobra znajomość języka niemieckiego
  • udokumentowane doświadczenie w pracy przy sprzątaniu
  • niekaralność
  • mile widziane referencje
  • miła aparycja, kultura osobista
  • wymagamy dokładności i motywacji do pracy
  • niezawodność, zdecydowanie
  • poszukujemy wyłącznie mężczyzn

Oferta:

  • Praca przez 6 dni w tygodniu, w godzinach rannych
  • niepełny etat- praca ok 2.5 h / 6 dni w tygodniu
  • możliwość podjęcia prac dodatkowych zleconych na terenie obiektu

Aplikacja:
Jedynie poprzez stronę: http://www.mypolacy.de/ogloszenia/sprzatanie-pomoc-domowa/sprzatanie-objektu-w-centrum-hamburga,562728.html

ID ogłoszenia: 66652a4ea7f5a82f