€ do uzgodnienia

Praca Niemcy od zaraz pracownik magazynu bez znajomości języka niemieckiego

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hörselgau
  • Opublikowany: 19 września 2013 21:19

Poszukiwani pracownicy na magazyn z Hörselgau. Oferta fizycznej pracy w Niemczech przy komisjonowaniu od zaraz bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik magazynu

Termin: Od zaraz

Miejsce: Hörselgau

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Zadania:

  • Wykonywanie wszelkich prac magazynowych polegających np. na komisjonowaniu zamówień.

Wymagania:

  • Możliwość do podjęcia pracy od zaraz
  • Możliwość pracy w święta oraz Sylwestra
  • posiadanie własnego samochodu
  • Dodatkowymi atutami będzie posiadanie doświadczenia w pracy w logistyce oraz znajomość języka niemieckiego w stopniu dobrym

Oferta:

  • Zagwarantowane bezpłatne zakwaterowanie
  • umowę o pracę na niemieckich warunkach
  • szkolenie
  • opiekę Polskiego rezydenta
  • Praca również w święta Bożego Narodzenia oraz w Sylwestra

Aplikacja:

  • Prosimy o przesłanie aplikacji na adres: praca.niemcy@workservice.pl

źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/pracownik-magazynu-od-zaraz-2034635.html

ID ogłoszenia: 612523af2997a5d4

11 komentarzy na “Praca Niemcy od zaraz pracownik magazynu bez znajomości języka niemieckiego”

  1. Lukaszz1993 na 20 września 2013 @ 08:41

    Jestem zainteresowany tą oferta pracy. prosze o kontak na email.

  2. Lukaszz1993 na 20 września 2013 @ 08:42

    upoje11@wp.pl

  3. Roman Mazur na 21 września 2013 @ 11:56

    Witam jestem zainteresowany ta oferta-chetne do pracy 2osoby,prosze o kontakt tel.507-163-614 lub na mail.

  4. witam, mozna cos wiecej na temat pracy na email? pozdrawiam

  5. magdalena_kutyla@wp.pl

  6. witam panstwa jestem zainteresowany oferta pracy mam doswiadczenie w pracy na magazynie ucze sie jezyka jestem gotowy do wyjazdu 0048505304417 Pawel pawel.szklarski@gmail.com

  7. witam. jestem zainteresowany państwa ofertą. wyjazd możliwy od zaraz. prosze o kontakt pod nr 503898106 lub 515403272

  8. Witam.Jestem bardzo zainteresowany państwa ofertą mam doświadzczenie pracy w niemczech przy zbiorach owoców i warzyw .Jestem uczciwy i pracowity w każdej chwili mogę podjąc pracę .Bardzo proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby i dziękuje.
    Kontakt:
    Nr Telefonu:723277646
    E-mail:marek123.8@o2.pl

  9. witam, jestem zainteresowana oferta pracy. Moge podjac prace od zaraz. Jestem mloda energiczna. Prosze o kontakt przez email

  10. witam, jestem zainteresowana oferta pracy. Moge podjac prace od zaraz. Jestem mloda energiczna. Prosze o kontakt przez email: kanakana12290@gmail.com

  11. Jestem zainteresowany pracą.Proszę o kontakt +48 604698337