€ 8,25 euro

Niemcy praca w pralni na produkcji Bawaria od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bawaria
  • Opublikowany: 26 września 2013 09:49

Pralnia z Bawarii aktualnie poszukuje pracownika na produkcję. Praca w Niemczech przy linii produkcyjnej możliwa do podjęcia od zaraz. Od kandydatów wymaga się znajomości języka niemieckiego i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Miejsce: Bawaria

Wynagrodzenie: 8,25 euro

Termin: Od zaraz, start pracy 30.09.2013

Zadania:

  • Wykonywanie prac w zautomatyzowanej pralni. Wykonywanie prac manualnych, oraz pomocniczych na linii produkcyjnej.

Wymagania:

  • język niemiecki na poziomie dobrym
  • dyspozycyjność do wyjazdu od zaraz
  • posiadanie doświadczenia w pracy na produkcji

Oferta:

  • Możliwość pracy od zaraz
  • liczba godzin : ok 8-10 przez 5-6 dni w tygodniu
  • zagwarantowane zamieszkanie na koszt pracodawcy

Aplikacja:
Poprzez stronę: http://www.infopraca.pl/praca/pracownik-produkcji/bawaria-niemcy/9293832

ID ogłoszenia: 7215242c0818b7c1

2 komentarze na “Niemcy praca w pralni na produkcji Bawaria od zaraz”

  1. Michał Niezdropa na 27 września 2013 @ 10:53

    Witam uprzejmie w związku z zamieszczonym ogłoszeniem zgłaszam swą kandydaturę :
    -znam niemiecki
    -jestem w stanie podjąć pracę natychmiast
    -mam doświadczenie w pracy na produkcji
    tel. 797 379 532

  2. Witam, jestem zainteresowany pracą, własne auto, język niemiecki w stopniu b.dobrym tel 501 579 692