€ do uzgodnienia

Sezonowa praca Niemcy bez języka zbiory szparagów od kwietnia 2015 Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Opublikowany: 8 lutego 2015 21:52

Gospodarstwo rolne mieszczące się w Berlinie zatrudni Polaków bez znajomości języka niemieckiego do zbioru szparagów. Fizyczna praca w Niemczech od kwietnia 2015.

Stanowisko: Pracownik do zbioru

Lokalizacja: Berlin

Zarobki: stawka do uzgodnienia

Termin: praca od kwietnia 2015

Obowiązki:

  • Zatrudnienie w dużym gospodarstwie rolnym przy zbiorach szparagów.
  • Pracownik będzie wyciągał warzywa z kopczyków, przebierał je i te spełniające normy pakował do skrzynek.

Oczekiwania:

  • doskonała sprawność fizyczna
  • dużą zaletą będzie doświadczenie w pracy sezonowej
  • zmotywowanie
  • pracowitość
  • brak problemów ze zdrowiem
  • zorientowanie na cel – umiejętność wypracowywania norm dziennych

Oferujemy:

  • uczciwe warunki zatrudnienia
  • zatrudnienie na niemieckich warunkach
  • wsparcie na miejscu
  • nieskomplikowaną pracę dla każdego

Aplikacja:
Wiadomość z CV prosimy skierować na adres:

  • servishr@onet.pl

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-23acin/

ID ogłoszenia: 44054d7a843882b4

2 komentarze na “Sezonowa praca Niemcy bez języka zbiory szparagów od kwietnia 2015 Berlin”

  1. passo1984 na 9 lutego 2015 @ 18:47

    witam byłbym zainteresowany sezonową pracom . od kiedy rozpoczęcie do kiedy

  2. Witam jestem zainteresowany ofertą pracy. Jestem młody, energiczny i dyspozycyjny, Pracowałem przy zbiorach. Proszę o kontakt +48 531 440 075