€ do uzgodnienia

Pilnie! Sezonowa praca w Niemczech od zaraz przy zbiorach pomidorów

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Eberswalde
  • Opublikowany: 16 kwietnia 2015 13:48

Pilnie poszukujemy pracowników do sezonowej pracy w Niemczech od zaraz. Zatrudnienie w gospodarstwie z Eberswalde przy zbiorach pomidorów bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik sezonowy do zbioru pomidorów

Miejsce pracy: Eberswalde

Zarobki: stawka do uzgodnienia

Termin: praca od zaraz do października 2015

Obowiązki:

  • Prace fizyczne w szklarni przy zbiorach i pielęgnacji warzyw takich jak pomidory oraz papryka.

Oczekiwania:

  • preferowani kandydaci z doświadczeniem w podobnej pracy
  • dyspozycyjność od zaraz
  • możliwość pracy do października 2015
  • znajomość języka niemieckiego nie jest konieczna aczkolwiek będzie dodatkowym atutem
  • wymagana jest pracowitość i samodyscyplina

Oferujemy:

  • wsparcie w sprawach urzędniczych
  • opieka polskojęzycznego koordynatora
  • sprawdzony pracodawca
  • zatrudnienie na podstawie umowy na czas określony
  • zorganizowane bezpłatne miejsce zamieszkania w karawanach mieszkalnych
  • dla osób chętnych możliwe nadgodziny

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, zapraszamy do wysyłania swoim zgłoszeń mailowo.

  • Wiadomość zatytułowaną: „Sezonowa praca w Niemczech – Zbiory Pomidorów. Imię, nazwisko” należy przesłać na adres: einfach-losungen@germanymail.com

Prosimy pamiętać, aby aplikując podać następujące informacje:

  • poziom znajomości języka niemieckiego
  • dyspozycyjność – kiedy możliwy jest wyjazd
  • doświadczenie
  • aktualne dane kontaktowe

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/oferta-pracy-sezonowej-w-niemczech-od-kwietnia-2015-zbiory-pomidorow/

ID ogłoszenia: 955552fac3bbd436

4 komentarze na “Pilnie! Sezonowa praca w Niemczech od zaraz przy zbiorach pomidorów”

  1. witam!
    jestem zainteresowana…. (3 lub 4 osób)
    Prosze o kontakt: 726 036 572
    email: alina.polcwiartek@spoko.pl

    • Witam. Chciałam sie dowiedziec czy to ogłoszenie jest pewne czy zna ktoś coś wiecej na temat pracodawcy czy coś.

  2. Dzień dobry mam czteroletnie doświadczenie przy pracy w szklarni w Holandii . Zajmowałem się tam zrywaniem liści ,pomidorów i leczeniem.

  3. Czy oferta nadal aktualna? Proszę o informację