€ do uzgodnienia

Niemcy praca w hotelu pokojówka-pokojowy Erlangen przy sprzątaniu od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Erlangen
  • Opublikowany: 9 listopada 2014 19:58

Aktualnie poszukujemy pracowników fizycznych w charakterze pokojówki-pokojowego w hotelu z Erlangen. Oferta pracy w Niemczech od zaraz przy sprzątaniu w pokojach.

Stanowisko: Pokojówka – pokojowy

Lokalizacja: Erlangen

Termin: od zaraz

Zarobki: do uzgodnienia

Obowiązki:

  • Poszukiwana osoba będzie miała za zadanie sprzątać przydzielone pokoje zgodnie z obowiązującymi w hotelu standardami oraz sporządzać raporty z przeprowadzonych zadań.

Oczekiwania:

  • gotowość do wyjazdu od zaraz
  • dyspozycyjność na pół roku
  • wykształcenie hotelarskie
  • znajomość języka niemieckiego na poziomie dobrym
  • brak przeciwwskazań do podjęcia pracy zmianowej
  • zamieszkanie w Erlangen lub okolicach

Oferujemy:

  • pełny wymiar godzin, zapewnione 40 godzin pracy w tygodniu
  • oferta aktualna od zaraz
  • praca na czas określony
  • system zmianowy
  • niemieckie warunki zatrudnienia

Aplikacja:
Uprzejmie prosimy o przesłanie CV w języku niemieckim na podany poniżej adres kontaktowy:

  • e-mail: info@vestner-online.de
  • Kontakt telefoniczny: 00499131/ 88 53 22

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-232j05/

ID ogłoszenia: 25545fc054bc8a4