€ do uzgodnienia

Zbiory szparagów od kwietnia 2022 sezonowa praca w Niemczech bez języka Beelitz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Beelitz
  • Opublikowany: 13 stycznia 2020 19:11

Oferta aktualnej od kwietnia 2022 sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorach szparagów. Zatrudnienie w Beelitz bez znajomości języka dla pracowników sezonowych z zakwaterowaniem, które zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Beelitz.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od kwietnia 2021.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca fizyczna na polu przy zbiorach szparagów;
  • kobiety mogą zostać odesłane do sortowania, oczyszczania i obierania szparagów;
  • możliwość pracy na hali lub w chłodni.

Wymagania:

  • wiek od 18 do 50 lat;
  • dyspozycyjność od kwietnia 2020 na czas trwania zatrudnienia;
  • zaletą będzie prawo jazdy kat. C.

Oferujemy:

  • umowę sezonową;
  • zatrudnienie od kwietnia do czerwca 2020;
  • umowę bezpośrednio z niemieckim pracodawcą.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres: [ogłoszenie wygasło]

Źródło: praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/sezonowa-praca-niemcy-od-kwietnia-2020-przy-zbiorach-szparagow-bez-jezyka-beelitz/

ID ogłoszenia: 3315e1ca72a79482