€ do ustalenia

Praca w Niemczech przy uprawie warzyw od zaraz Berlin w ogrodnictwie

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Opublikowany: 20 października 2013 21:56

Właściciel szklarni z Berlina aktualnie poszukuje pracowników fizycznych. Ogłoszenie pracy w Niemczech w ogrodnictwie przy zbiorach warzyw dostępne od zaraz.

Stanowisko: Pracownik przy uprawie warzyw

Miejsce: okolice Berlina

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Zadania:

  • Praca w szklarni polegająca na pielęgnacji i zbiorach warzyw. Do zadań będzie należało wykonywanie poleceń właściciela.

Wymagania:

  • dobra znajomość języka niemieckiego
  • Możliwość podjęcia pracy na 3 miesiące
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy w szklarni
  • konto walutowe w banku- posiadanie lub możliwość i chęć założenia
  • osoby ze statusem ucznia lub studenta będą mile widziane

Oferujemy:

  • Dla chętnych jesteśmy w stanie zaoferować pomoc przy organizacji zamieszkania, ubezpieczenia oraz przejazdu.

Aplikacja:
Zgłoszenia prosimy przesyłać na poniższy adres mailowy z załączeniem numeru referencyjnego NIEM/PDZ/2013.:
agnieszka@ewfpraca.eu

źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/pracownik-szklarni-2044773.html

ID ogłoszenia: 68152639dc24b7ed