€ 8,19 Euro/h brutto

Niemcy Praca przy pakowaniu, Magazynier – Pakowacz z zakwaterowaniem

  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 11 sierpnia 2013 23:42

Firma logistyczna pilnie poszukuje osób do fizycznej pracy w Niemczech na stanowisko Magazynier Pakowacz. Aktualna oferta z zagwarantowanym zakwaterowaniem. Język niemiecki mile widziany, ale nie jest wymagany.

Stanowisko: Magazynier Pakowacz
Wynagrodzenie:

  • Stawka dzienna: 8,19 Euro/h Brutto
  • stawka nocna: 20% do stawki dziennej – od godz. 23:00
  • nadgodziny: +25%

Obowiązki:
Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie przede wszystkim rozładowywanie i załadowanie kontenerów z przesyłkami kurierskimi. Jest to praca przy taśmie. Paczki różnej wielkości, ważące do 40 kg. Dodatkowo do obowiązków będą należeć również inne prace magazynowe.

Wymagania:

  • własny samochód
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • dodatkowym atutem będzie znajomość języka niemieckiego

Gwarantujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • umowę tymczasową
  • Darmowe zakwaterowanie
  • opłacamy niemiecki podatek
  • opłacamy Polskie składki społeczne do ZUS i ubezpieczenie zdrowotne NFZ
  • Ubezpieczenie zdrowotne dodatkowe

Sposób aplikowania i źródło : http://www.pracuj.pl/praca/magazynier-pakowacz-niemcy,oferta,3044677

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Ideal Work Sp. z o.o z siedzibą w Krakowie.”

ID ogłoszenia: 6275207a8744b499

1 odpowiedź na “Niemcy Praca przy pakowaniu, Magazynier – Pakowacz z zakwaterowaniem”

  1. Witam
    Mam 20 lat skonczylem szkołę o kierunku technolog robót wykończeniowych
    Obecnie przebywam w Niemczech w okolicach Dortmundu 30km od niego i szukam pracy bardzo pilnie !!
    Zalezy mi bardzo na pracy i przyszlosci w Niemczech
    Mam tu wlasny samochód i prawo jazdy
    Nie znam jezyka niemieckiego
    bardzo zależy mi na pracy i jestem bardzo zmotywowany bardzo prosze o kontakt
    Telefon : 530462592
    gg: 45919498
    email snous22@wp.pl
    Pozdrawiam i czekam na odpowiedz Damian