€ od 1600 netto

Praca w Niemczech pracownik magazynu części samochodowych Landshut

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Landshut
  • Opublikowany: 4 lipca 2013 01:23

Aktualne ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech na terenie Landshut jako pracownik magazynowy przy sortowaniu, porządkowaniu towaru według zlecenia pracodawcy. Oferta dla pracowników z doświadczeniem magazynowym oraz znajomością niemieckiego co najmniej komunikatywną.

Stanowisko: pracownik magazynu
Zarobki: od 1600 euro netto miesięcznie
Miejsce pracy: Landshut, Niemcy

Zadania:
– Typowa praca na magazynie polegająca na zbieraniu, kompletowaniu zamówień, wprowadzaniu stanów magazynowych. Ponadto pracownik odpowiedzialny będzie za pakowanie, sortowanie, składanie części oraz utrzymanie porządku.

Wymagania:
– posiadane doświadczenie jako magazynier (części samochodowe)
– znajomość oprogramowania typu SAP
– WYMAGANE! znajomość języka niemieckiego na co najmniej komunikatywnym poziomie,
– niezawodność, rzetelność, motywacja do pracy, gotowość do podjęcia pracy od zaraz oraz wyjazdu własnym samochodem

Oferujemy:
– atrakcyjny i motywacyjny system wynagrodzeń od 1600EUR Netto.
– zakwaterowanie organizuje pracodawca
– umowę o prace na czas nieokreślony oparta na warunkach niemieckich oraz wszelkie świadczenia przysługujące osobę zatrudnionej na terenie Niemiec
– Prace w zdrowej atmosferze i na jasno określonych zasadach
– Prace w dynamicznie rozwijającej się firmie

Osoby zainteresowane w/w stanowiskiem pracy prosimy przesyłać CV TYLKO W JĘZYKU NIEMIECKIM na adres: marta.siwak@zero-maxx.de podając w tytule wiadomości: Pracownik magazynowy

Z wybranymi kandydatami będziemy się kontaktować!

ID ogłoszenia: 25551d4c016e8f40