€ akord

Praca Niemcy przy zbiorach truskawek i sortowaniu od zaraz czerwiec 2013

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bawaria
  • Opublikowany: 10 czerwca 2013 01:01

Dla gospodarstwa rolnego z Bawarii poszukujemy do pracy w Niemczech przy zbiorach truskawek i sortowaniu owoców od czerwca Znajomość języka niemieckiego nie wymagana !

Stanowisko: pracownik fizyczny w rolnictwie
Miejsce pracy: Wendelstein, Bawaria (Niemcy)
Zarobki: na akord

Zadania:
– ręczny zbiór owoców (głównie truskawek)
– sortowanie oraz pakowanie owoców do skrzynek
– przygotowanie towaru do transportu

Wymagania:
– możliwość podjęcia pracy od zaraz
– odpowiedzialność i zaangażowanie
– osoby w wieku do maksymalnie 55 lat
– fizyczna zdolność do ciężkiej pracy
– dobry stan zdrowia

Wyjazd do pracy odbędzie się 13-go czerwca i koszt będzie w całości pokryty przez pracodawcę.

Oferujemy:
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Ubezpieczenie
• Legalną pracę na Niemieckich warunkach
• Możliwa praca na dłużej
• Opiekę polskiego koordynatora

Jeśli spełniasz powyższe warunki i jesteś zainteresowany pracą prześlij aplikację do nas na adres mailowy:

rekrutacja@jobarea.pl

Ogłoszenie zaczerpnięte z serwisu euro-praca.eu

ID ogłoszenia: 83451b51e345d66e