€ do ustalenia

Pakowanie oferty pracy w Niemczech na produkcji kosmetyków od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Opublikowany: 10 czerwca 2013 01:08

Dla firmy produkcyjnej szukamy od zaraz pracowników produkcji, pakowaczy do pracy w Niemczech przy pakowaniu kosmetyków na linii produkcyjnej. Oferta dla osób mogących wykazać się dobrą znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: pracownik produkcji
Miejsce pracy: Niemcy
Zarobki: zależne od kwalifikacji

Obowiązki:
– pakowanie produktów w procesie produkcji przy taśmie
– realizowanie zamówień klientów
– sortowanie produktów
– naklejanie i skanowanie etykiet

Wymagania:
– znajomość języka na dobrym poziomie
– umiejętność obsługi komputera w tym pakietu biurowego
– posiadanie własnego samochodu
– umiejętność samodzielnego organizowania pracy, rzetelność, pracowitość

Oferujemy:
– wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji
– pracę w renomowanej, stabilnej firmie
– pomoc ze znalezieniem zakwaterowania
– wsparcie koordynatora na miejscu

Numer referencyjny: 129/2013

Osoby, które są zainteresowane wspomnianą ofertą prosimy o wysłanie aktualnego CV wraz z podaniem nazwy stanowiska „Pracownik pakowania kosmetyków” w temacie maila na adres cv@bnspm.pl

Zastrzegamy, ze będziemy się kontaktować tylko z wybranymi osobami.

ID ogłoszenia: 89051b512a765d3e