€ 10 euro za godzinę brutto

Dla par praca w Niemczech od zaraz na magazynie z odzieżą bez języka Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Düsseldorf
  • Opublikowany: 15 grudnia 2016 22:29
Dla par praca w Niemczech od zaraz na magazynie z odzieżą  bez języka Düsseldorf

Ogłoszenie zatrudnienia dla par od zaraz na magazynie odzieżowym z Düsseldorf. Aktualna praca w Niemczech skierowana do osób bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: pracownik magazynu

Miejsce zatrudnienia: Düsseldorf, Niemcy

Liczba wakatów: 6

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: 10 euro brutto za godzinę

Opis stanowiska:

  • praca na magazynie z odzieżą polega na komisjonowaniu, rozładowywaniu dostaw oraz rozmieszczaniu towarów na półkach
  • pracownik będzie odpowiedzialny za zbieranie zamówień oraz przygotowywanie produktów do wysłania
  • zadaniem osoby zatrudnionej będzie również umieszczanie zabezpieczeń na ubraniach oraz naklejanie etykiet z ceną

Wymagania:

  • zdolność szybkiej pracy pod presją czasu
  • mile widziane doświadczenie magazynowe oraz umiejętność obsługiwania skanera
  • brak uzależnień
  • dokument potwierdzający niekaralność
  • podstawy obsługi komputera
  • dobra organizacja

Oferujemy:

  • dobre zarobki wypłacane w terminie
  • szkolenia wprowadzające
  • ubrania robocze
  • miejsce do zamieszkania w cenie 300 euro dla pary oraz 200 dla jednej osoby

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, wiadomość wraz z CV w języku niemieckim lub polskim prosimy wysłać na adres:

neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: Od zaraz praca Niemcy na magazynie hurtowni odzieżowej, Düsseldorf.

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/bez-znajomosci-jezyka-niemcy-praca-dla-par-na-magazynie-odziezowym-dusseldorf/

ID ogłoszenia: 394585304098e66a