€ 9 euro plus dieta i dodatki

Praca w Niemczech dla operatora wózka widłowego na magazynie

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Opublikowany: 21 listopada 2013 21:30

Poszukujemy 4 pracowników fizycznych na stanowisko operator wózka widłowego. Praca w Niemczech na magazynie ze sprzętem RTV, AGD przy rozładunku i załadunku towaru na palety.

Stanowisko: Operator wózka widłowego

Lokalizacja: Niemcy

Zarobki: 9 euro + 200 euro diety + dodatki

Liczba wakatów: 4

Zadania:

  • Praca na magazynie ze sprzętem RTV i AGD przy obsłudze wózka widłowego wysokiego składowania.
  • Obsługa tyczy się bocznych wózków widłowych,
  • Do zadań należeć będzie załadunek i rozładunek palet z towarem.
  • Praca z elektronicznym skanerem.

Wymagania:

  • znajomość języka niemieckiego na poziomie dobrym
  • przynajmniej roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • odpowiedzialność, niezawodność, zaangażowanie
  • umiejętność pracy w zespole jak i duża samodzielność
  • Skoncentrowanie na wypracowanie założonych planów

Oferta:

  • umowa z niemieckim pracodawcą na czas nieokreślony
  • zamieszkanie
  • pracodawca umożliwia rozwój w firmie i awans
  • opiekę rezydenta w miejscu pracy

Aplikacja:
Jeżeli zainteresowała Cię ta oferta pracy prosimy o przesyłanie zgłoszeń na poniższy adres e-mail:
pin.gliwice@wp.pl

źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/operator-wozka-widlowego-wysokiego-skladowanianiemcy-2112325.html

ID ogłoszenia: 514528e233e51742