€ 8,50 euro brutto/h

Bez znajomości języka oferta fizycznej pracy w Niemczech od zaraz Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Opublikowany: 3 lipca 2015 11:50

Sortownia odzieży używanej ze Stuttgartu zatrudni Polaków bez znajomości języka. Niemcy praca od zaraz dla pracowników fizycznych przy ręcznym sortowaniu odzieży.

Stanowisko: Sortowacz

Miejsce zatrudnienia: Stuttgart

Termin: od zaraz

Zarobki: 8,50 euro brutto/h

Obowiązki:

  • Praca fizyczna polegająca na ręcznym sortowaniu odzieży używanej przy taśmie produkcyjnej.
  • Pracownik sortuje odzież w specjalnych rękawiczkach oraz maseczkach chroniących układ oddechowy.

Oczekiwania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • wytrzymałość
  • dobre zdrowie
  • zmotywowanie
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • elastyczność godzinowa
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych

Oferta:

  • zatrudnienie na pełny etat
  • zorganizowane szkolenie z zakresu BHP
  • pomoc na początku we wszelkich możliwych kwestiach
  • zatrudnienie zgodne z niemieckim prawem pracy
  • wysokie zarobki

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy o kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej.
Wiadomość należy przesłać na adres: dringende@europe.com

W tytule wiadomości prosimy wpisać: sortowanieodziezyuzywanej/07/15

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-fizyczna-praca-w-niemczech-sortowanie-odziezy-uzywanej-bez-jezyka-stuttgart/

ID ogłoszenia: 45055965ddbcf325

4 komentarze na “Bez znajomości języka oferta fizycznej pracy w Niemczech od zaraz Stuttgart”

  1. Jestem mlody ambitny i gotowy do pracy

  2. Jestem zainteresowany podjeciem proponowanej pracy,sumienny,punktualny,dobry stan zdrowia,prosze o kontakt +48 792 853 086
    Pozdrawiam
    Piotr

  3. Dzień dobry,
    Nazywam się Maciej Skupiński i chciałbym pracować w fabryce. Jestem dostępny od zaraz. Posiadam już zakwaterowanie. Proszę o kontakt pod numer: 500411631 lub na maila: msmaciek3@gmail.com.
    Pozdrawiam

  4. witam . Jestem młodą osobą potrafiącą oddać sie w pełni pracy. Chęć pracy od zaraz. 690488698