od 9,07 euro brutto/h €

Dam pracę w Niemczech na magazynie z żywnością dla zwierząt Bayreuth

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bayreuth
  • Lista: 30 marca 2014 20:37

Magazyn z karmą dla zwierząt zatrudni pracownika na stanowisko magazyniera. Praca w Niemczech w Bayreuth dla pracownika fizycznego przy rozładunku, załadunku samochodów, komisjonowaniu i zbieraniu zamówień.

Stanowisko: magazynier

Lokalizacja: Bayreuth

Wynagrodzenie: podczas okresu próbnego trwającego 3 miesiące stawka godzinowa naliczana będzie w wysokości 9,07 euro brutto za godzinę. Później możliwość przedłużenia umowy na innych (lepszych) warunkach

Obowiązki:

  • Prace fizyczne na stanowisku magazyniera.
  • Obowiązkiem będzie rozładunek samochodów i załadunek, transport wewnętrzny, komisjonowanie, układanie towarów w magazynie.
  • Pracownik będzie odpowiedzialny za zbieranie i pakowanie zamówień.

Oczekiwania:

  • dobra znajomość języka niemieckiego
  • mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie
  • obowiązkowo dobra kondycja fizyczna oraz zdrowie fizyczne (brak alergii, astmy, problemów z kręgosłupem, oddychaniem) osoby mają problemy zdrowotne prosimy o nieaplikowanie
  • aktualne prawo jazdy kat.B
  • gotowość do podjęcia pracy na zmiany
  • atutem będzie posiadanie licencji na wózki widłowe lub posiadanie doświadczenia w pracy na wóżkach

Oferta:

  • przez pierwsze 3 miesiące zatrudnienie przez agencję
  • od 4tego miesiąca możliwość przejścia na umowę o pracę bezpośrednio u pracodawcy
  • zapewnione oraz częściowo dofinansowane zamieszkanie
  • niemieckie warunki zatrudnienia
  • możliwość wypracowywania nadgodzin
  • praca odbywa się na dwie zmiany- pierwsza od 6 do 14.45 oraz druga od 14.45 do 23.30

Aplikacja:
Jeżeli jesteś zainteresowany tą ofertą pracy prosimy o przesłanie wiadomości na adres: magazyn@gpjc.eu

źródło: http://de.pgra.pl/oferuje_1/logistyka_1/magazynier-z-uprawnieniami_i452

ID Ogłoszenia: 9253384ff664fca