€ 1450 euro brutto

Praca w Niemczech kurier-kierowca kat.B Niedersachsen rozwożenie towaru

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niedersachsen
  • Opublikowany: 6 grudnia 2013 10:39

Aktualne ogłoszenie zatrudnienia w Niedersachsen na stanowisku kurier/ kierowca kat. B. Praca w Niemczech dla dostawcy przy rozwożeniu towaru i dostarczaniu przesyłek.

Stanowisko: Kurier

Miejsce pracy: Niedersachsen

Wynagrodzenie: 1450 euro brutto

Opis stanowiska:

  • Pracownik zatrudniony na tym stanowisku będzie odpowiedzialny za odpowiednie przygotowanie przesyłek do przewozu, segregację i załadowanie paczek na samochód dostawczy.
  • DO zadań należeć będzie w następnej kolejności dostarczanie paczek i odbiór przesyłek na określonym terenie.
  • Praca będzie wymagała korzystania ze skanera elektronicznego

Oczekujemy:

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • Dobrej orientacji w terenie
  • pozytywne podejście, kultura, komunikatywność
  • dodatkowym atutem będzie posiadanie doświadczenia na podobnym stanowisku

Oferta:

  • Początkowo na okres próbny zatrudnienie przez Agencję pracy
  • Po pomyślnie przebytym okresie próbnym zatrudnienie bezpośrednio przez Niemiecką firmę
  • zakwaterowanie
  • pracę od poniedziałku do piątku

Aplikacja:
poprzez stronę:

ID ogłoszenia: 12452a1174e049d1

2 komentarze na “Praca w Niemczech kurier-kierowca kat.B Niedersachsen rozwożenie towaru”

  1. witam jestem zainteresowany oferta prosze o odpowiedz czy jest jeszcze aktualne

  2. prosze o kontakt robert.cw1982@gmail.com