€ 10,50 euro brutto/h + zamieszkanie

Dam fizyczną pracę w Niemczech dla par na magazynie bez znajomości języka Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Opublikowany: 3 grudnia 2016 04:06

Możliwość zatrudnienia dla par na magazynie drogeryjnym w Berlinie przy zbieraniu zamówień. Oferta fizycznej pracy w Niemczech bez znajomości języka niemieckiego dla 4 Polaków.

Stanowisko: Magazynier
Lokalizacja: Berlin, Niemcy
Stawka godzinowa: 10,50 euro brutto na godzinę
Liczba miejsc do obsadzenia: 4

Obowiązki:

  • praca na magazynie drogeryjnym
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za kompletowanie towarów na podstawie listy
  • pakowanie produktów lub w przypadku większych zamówień przygotowywanie towaru na paletach
  • pomoc w zadaniach fizycznych, między innymi przy rozładunku i załadunku

Oczekiwania:

  • dobre zdrowie
  • brak nałogów
  • umiejętność dobrego zarządzania czasem pracy
  • bezkonfliktowość
  • zdolność do pracy w zespole
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • umiejętność pracy w szybkim tempie

Zapewniamy:

  • zamieszkanie zorganizowane bezpłatnie w dobrych warunkach
  • płatny urlop
  • rzetelne szkolenie wdrażające
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • niemiecką umowę o pracę
  • ubezpieczenie

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy o przesłanie wiadomości z załączeniem dokumentów aplikacyjnych na adres:

  • Beschaftigung@germanymail.com z dopiskiem: „Praca Niemcy na magazynie hurtowni drogeryjnej, Berlin”

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/berlin-bez-znajomosci-jezyka-niemcy-praca-dla-par-na-magazynie-drogeryjnym/

ID ogłoszenia: 6415842305b383bb