€ 8,50 euro netto/h

Dam pracę w Niemczech dla kobiet bez języka przy sprzątaniu biura Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Opublikowany: 10 sierpnia 2015 23:21

Oferujemy fizyczną pracę w Niemczech od zaraz dla kobiet przy sprzątaniu biura. Zatrudnienie w Hamburgu dla Polaków bez znajomości języka niemieckiego. Pracodawca oczekuje współpracy na podstawie Gewerbe.

Stanowisko: Sprzątaczka

Miejsce zatrudnienia: Hamburg

Zarobki: 8,50 euro netto na godzinę pracy

Opis stanowiska pracy:

  • Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za popołudniowe sprzątanie biura w Hamburgu.
  • Jest to typowa praca fizyczna i polega na opróżnieniu koszy, wytarciu kurzy, umyciu podłóg i poodkurzaniu.

Wymagania:

  • preferowane zgłoszenia od kobiet
  • wiek od 35-55 lat
  • posiadanie własnej działalności gospodarczej założonej w Niemczech
  • możliwość pracy w godzinach popołudniowych
  • dokładność, punktualność
  • odpowiedzialność, solidność

Oferujemy:

  • pracę dorywczą od godziny 17:30
  • zadania będą wykonywane od poniedziałku do czwartku po 2 godziny dziennie, natomiast w piątek 3 godziny pracy
  • w sumie do wypracowania jest 11 godzin
  • pracę dla pań
  • współpracę na zasadzie Gewerbe

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych na poniższy adres kontaktowy:

halmann-gebaeudereinigung@hotmail.de

źródło: http://www.mypolacy.de/ogloszenia/sprzatanie-pomoc-domowa/sprzatanie-biura,188590.html

ID ogłoszenia: 91155c8cbe245661