€ 12,50 €

Pilnie! Niemcy praca Stuttgart przy sprzątaniu dla kobiet od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Opublikowany: 4 października 2013 22:06

Firma sprzątająca z Stuttgartu pilnie poszukuje pracowników do sprzątania domów i mieszkań. Praca w Niemczech od zaraz przy sprzątaniu preferowana dla kobiet.

Stanowisko: Personel sprzątający

Miasto: Stuttgart

Płaca: 12,50 €

Termin: od zaraz!

Zadania:

  • Oddelegowanie do wykonywania zleceń. Praca przy sprzątaniu domów prywatnych, rzadziej hal czy magazynów.

Wymagania:

  • Zaświadczenie o niekaralności
  • koniecznie znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie podstawowym
  • Posiadanie działalności gospodarczej

Oferta:
Pobieranie opłat( wynagrodzenia): dla klientów jednorazowych 12,50 € godzina, dla klientów stałych zniżka: 10 euro godzina.

Aplikacja:

  • Poprzez formularz na stronie: http://goo.gl/E9012Z

źródło: http://www.mypolacy.de/ogloszenia/sprzatanie-pomoc-domowa/szukamy-personelu-do-sprzatania-w-stuttgarcie,522631.html

ID ogłoszenia: 726524eeae6cd989