€ 5,60 euro netto godzina

Dam fizyczną pracę w Niemczech bez języka w szkółce leśnej Weener

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Weener
  • Opublikowany: 13 marca 2014 15:03

Szkółka leśna z Weener poszukuje pracowników fizycznych w leśnictwie. Aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech bez znajomości języka przy sadzeniu, pielęgnacji drzewek, krzewów i terenów zielonych.

Stanowisko: Pracownik w szkółce leśnej

Zarobki: 5,60 euro netto godzina

Miejsce pracy: Weener

Opis zadań:

  • Praca odbywać się będzie w szkółce leśnej.
  • Do zadań pracowników należeć będzie sadzenie drzewek, pielęgnacja,
  • Zadania wykonywane będą na zewnątrz.

Oczekujemy:

  • gotowość do wyjazdu na przynajmniej 3 miesiące
  • dobra kondycja fizyczna
  • chęć do podjęcia pracy fizycznej
  • odpowiedzialność, dobre zorganizowanie
  • atutem będzie posiadanie statusu ucznia lub studenta oraz doświadczenie w podobnych pracach
  • chęć podjęcia pracy na stałe

Oferta:

  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora projektu
  • możliwość podjęcia pracy na dłużej
  • praca przynajmniej na 3 miesiące
  • możliwość zdobycia doświadczenia i nauki języka niemieckiego
  • umowa zlecenie
  • pracodawca oferuje pomoc w organizacji ubezpieczenia, przejazdu do i z Niemiec, poszukiwaniach zamieszkania

Aplikacja:
Poprzez stronę:

ID ogłoszenia: 3353203c4610ce1

6 komentarzy na “Dam fizyczną pracę w Niemczech bez języka w szkółce leśnej Weener”

  1. pawel dubaniewicz na 14 marca 2014 @ 12:34

    Witam jestem zainteresowany państwa ofertą pracy .
    jestem sumienny i pracowity proszę o kontakt
    mój numer 739-074-193
    paweldubaniewicz1@gmail.com

  2. jestem zainteresowany oferta mam doświadczenie w sadzeniu krzewów.

  3. Damian Gie na 15 marca 2014 @ 13:22

    Witam jestem zainteresowany Państwa ofertą jestem pracowity dokładny i odpowiedzialny bardzo proszę o kontakt na maila

  4. Jestem zainteresowany,niemiecki podstawowy,własny samochód,tel.785608509

  5. Witam,jestem zainteresowany Państwa ofertą. Spełniam wszystkie powyższe wymagania.
    Kontakt :
    e-mail nado20@wp.pl
    tel 783191436

  6. VITALI KOZAK na 14 maja 2014 @ 15:51

    WITAM, JESTEM ZAINTERESOWANY PANSTWA OFERTA. BARDZO PROSZE O KONTAKT NA E-MAIL: vitaljeep@ukr.net