€ 7,30 euro brutto

Dam sezonową pracę w Niemczech przy zbiorach bez języka Cottbus

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Cottbus
  • Opublikowany: 14 maja 2014 22:19

Poszukujemy pracowników fizycznych do szklarni z Cottbus przy zbiorach i uprawie warzyw. Oferta pracy w Niemczech na plantacji bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Zbieracz warzyw

Lokalizacja: Cottbus

Wynagrodzenie: 7,30 euro brutto

Obowiązki:

  • Praca na plantacji warzyw szklarniowych
  • Obowiązkiem będzie zbieranie papryki, ogórków oraz pomidorów
  • pracownik będzie miał za zadanie segregować warzywa, odrzucać te spleśniałe lub gorszej jakości oraz układać je w skrzynkach przygotowując do transportu

Oczekiwania:

  • dobra kondycja fizyczna
  • zdecydowanie do podjęcia pracy fizycznej
  • możliwość wyjazdu od zaraz do lipca 2014
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia w pracy przy uprawie warzyw
  • znajomość języka niemieckiego nie jest konieczna lecz będzie dodatkowym atutem

Oferta:

  • niemiecka umowa o pracę na czas określony
  • zakwaterowanie na koszt pracownika w wysokości 100 euro miesięcznie, lokum znajduje się blisko miejsca pracy
  • wsparcie przy formalnościach lub przy uzyskaniu świadczeń jak również przy zwrocie nadpłaconego podatku
  • zapewniamy bezpłatne tłumaczenie dokumentów

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem poniższego adresu e-mail:

  • Sicheres-Arbeiten@accountant.com

w tytule prosimy wpisać: „pracownik zbioru warzyw Cottbus”

Zgłoszenia w języku niemieckim przyśpieszą proces rekrutacji

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/sezonowa-praca-w-niemczech-przy-zbiorach-warzyw-bez-jezyka-cottbus/

ID ogłoszenia: 2153706b1f2a17e

3 komentarze na “Dam sezonową pracę w Niemczech przy zbiorach bez języka Cottbus”

  1. Zbiór warzyw na 2 czerwca 2014 @ 16:17

    Witam mam 25 lat jestem wytrzymały fizycznie potrafie dużo i długo pracować posiadam tez Prawo jazdy kat.B jezyk Niemiecki słaby jestem zainteresowany tą pracą tel 888-482-174

  2. Vladyslav Leskiv na 12 czerwca 2014 @ 13:43

    Witam. Jestem bardzo zainteresowany tą ofertą . Mam 19 lat. Posiadam prawo jazdy kat. BC tel.+48537887395

  3. Witam.Piotr 35 i Wojtek 28,prawo jazdy kat B,pracowici i odpowiedzialni.Jesteśmy zainteresowani Ta ofertą-503925290