€ 8,50 euro brutto/h

Dam pracę w Niemczech na produkcji w fabryce auto-moto Obertshausen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Obertshausen
  • Opublikowany: 1 września 2014 01:06

Fabryka produkująca części samochodowe z Obertshausen zatrudni pracowników do obsługi maszyn oraz kontroli jakości. Oferta pracy w Niemczech na produkcji.

Stanowisko: Pracownik na produkcji

Numer referencyjny: 151/PROD/DE/14

Lokalizacja: Obertshausen

Wynagrodzenie: 8,50 euro brutto/h

Obowiązki:

  • Oferta dotyczy zatrudnienia w fabryce części samochodowych.
  • Pracownik będzie miał za zadanie obsługiwać maszyn zgodnie z ich przeznaczeniem.
  • Do zadań należeć będzie również kontrolowanie jakości oraz przebiegu produkcji.

Oczekiwania:

  • znajomość języka niemieckiego komunikatywnie
  • doskonała sprawność fizyczna
  • doświadczenie w pracy fizycznej
  • wysoka motywacja
  • możliwość podjęcia pracy w systemie 4 zmianowym
  • konieczna jest zręczność
  • mile widziane będzie doświadczenie

Oferujemy:

  • zatrudnienie na niemieckich warunkach
  • umowa na czas nieokreślony
  • bezpłatne zamieszkanie
  • dodatki i premie
  • dobre zarobki
  • za nadgodziny i w dni świąteczne obowiązują dodatki zgodne z prawem pracy

Aplikacja:
Zgłoszenie zawierające CV w języku niemieckim prosimy przesłać na adres: magazyn@gpjc.eu

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-22g0d7/

ID ogłoszenia: 325403be718f32b