€ 8,50 euro brutto/h

Praca w Niemczech bez języka dla par od zaraz przy pakowaniu Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Opublikowany: 12 listopada 2014 23:28

Pilnie zatrudnimy pakowaczy do tymczasowej pracy w Niemczech przy pakowaniu. Zatrudnienie w Berlinie bez znajomości języka niemieckiego. Oferta z zakwaterowaniem.

Stanowisko: Pakowacz

Lokalizacja: Berlin

Wynagrodzenie: 8,50 euro brutto za godzinę

Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • Pracownik zatrudniony będzie w sklepie wysyłkowym, w którym klienci będą zamawiać ogłoszenia drogą elektroniczną.
  • Osoba zatrudniona będzie miała za zadanie zbierać, komisjonować i pakować towar.
  • Pracownicy zatrudnieni będą w okresie przedświątecznym do wspierania prawidłowego funkcjonowania prac na magazynie.

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia pracy natychmiast
  • zaświadczenie o niekaralności wydane w przeciągu max 2 ostatnich miesięcy
  • dobra kondycja i dynamiczne tempo pracy
  • atutem będzie doświadczenie
  • zręczność
  • mile widziane będzie nawet podstawowa znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:

  • zamieszkanie zapewnione bezpłatnie, dla par oddzielny pokój
  • możliwość wypracowywania godzin dodatkowym
  • pracodawca przewiduje dodatki finansowe za pracę w nocnych godzinach
  • atrakcyjne warunki
  • brak prowizji
  • umowa za pośrednictwem agencji pracy

Aplikacja:
osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o kontakt za pośrednictwem poczty e-mailowej.
adres: polnische-arbeiter@clerk.com z dopiskiem: „pakowanie zamówień internetowych Berlin”

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-dam-prace-w-niemczech-pakowanie-zamowien-bez-jezyka-dla-par-berlin/

ID ogłoszenia: 8125463e11a320e1

5 komentarzy na “Praca w Niemczech bez języka dla par od zaraz przy pakowaniu Berlin”

  1. Witam Serdecznie
    Jesteśmy zainteresowani ofertą pracy.mamy Doświadczenie na pakowaniu,i działu produkcji..Chętnie podejmiemy się pracy od zaraz..Jesteśmy mili,sumienni ,dobrze wykonujemy polecenia,i dbamy o porządek na stanowisku pracy..nie palimy..więcej informacji o nas pod nr

    Andżelika +31617838972
    emel-kobra33444@gmail.com

  2. jestem zainteresowany panstwa oferta pracy gotowy do wyjazdu od zaraz prosze o kontakt 609 399 193

  3. jestem bardzo zainteresowana ofertą pracy obecnie jestem za granica ale w styczniu chętnie podejmę prace proszę o kontakt niemiecki nr +4915211760116 pol nr 781207616 pozdrawiam 🙂

  4. pachnowski65 na 20 listopada 2014 @ 18:21

    Jestem zainteresowany ofertą, proszę o kontakt:Paweł +48534242092, +4591993343

  5. Witam,
    jesteśmy zainteresowani ofertą pracy, gotowi do wyjazdu od zaraz. Jesteśmy sumienni, uczciwi, bez nałogów i z możliwością podjęcia pracy na dłuższy okres czasu. Proszę o kontakt pod numer: +48 516 273 844, +48 516 957 854 oraz kingula6@vp.pl.