€ do uzgodnienia

Praca w Niemczech pomocnik na produkcji części Ingolstadt

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Ingolstadt
  • Opublikowany: 26 sierpnia 2013 22:50

Magazyn z Niemczech zajmujący się częściami samochodowymi poszukuje pomocników na produkcji. Niemcy praca w Ingolstadt przy linii produkcyjnej i pakowaniu ze znajomością języka.

Stanowisko: Pomocnik produkcyjny
Miejsce: Ingolstadt

Zadania: Wykonywanie wszelkiego rodzaju prac pomocniczych przy linii produkcyjnej. Osoba będzie odpowiedzialna również za wizualną kontrolę jakości towarów, pakowanie oraz zabezpieczanie przed transportem. Dodatkowo do zadań należeć będzie obsługa maszyn.

Wymagania:

  • Język niemiecki na poziomie umożliwiającym rozmowę
  • Chęć podjęcia pracy na dłużej

Pierwszeństwo mają zgłoszenia osób posiadających własny pojazd, oraz z doświadczeniem w pracach na podobnym stanowisku

Oferta:

  • Praca odbywa się w systemie trzy zmianowym
  • zamieszkanie
  • pracodawca opłaca ubezpieczenie oraz odprowadza składki
  • niemieckie warunki zatrudnienia
  • umowa na czas określony- 6 miesięcy.
  • Po ukończeniu pierwszej 6 miesięcznej umowy- możliwość przedłużenia

Aplikacja:
Prosimy o kontakt pod numerem: 12 661 64 00
Lub przesłanie CV ze zdjęciem- w języku niemieckim na adres: rekrutacja@zeitmann.pl z dopiskiem Produkcja/Niemcy.
źródło: http://zeitmann.pl/pl/dla-pracownikow/oferty-pracy/165-pomocnik-produkcyjny

ID ogłoszenia: 199521bbaca8f6e3

2 komentarze na “Praca w Niemczech pomocnik na produkcji części Ingolstadt”

  1. mytczew.pl na 28 sierpnia 2013 @ 12:33

    Jesteśmy zainteresowani tą ofertą pracy.Jest nas trójka osób (dwie kobiety i mężczyzna).Posiadamy prawo jazdy kat.B plus własne auto.jesteśmy odpowiedzialni i wywiązujemy się z powierzonych obowiązków.Prosimy o kontakt pod nr tel.: 500-660-276.

  2. MARIUSZ_CH na 1 września 2013 @ 18:35

    Witam . Jestem zainteresowany tą ofertą pracy na produkcji . Posiadam własne auto , prawo jazdy kategorii A i B , uprawnienia na wózki widłowe . W razie zainteresowania proszę o kontakt pod numerem 505 110 052 .