€ 7,86 euro brutto/h

Niemcy praca fizyczna bez znajomości języka przy pakowniu Lipsk od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Lipsk
  • Opublikowany: 26 listopada 2014 23:34

Magazyn z Lipska pilnie poszukuje pracowników do pakowania i komisjonowania produktów drogeryjnych. Niemcy praca od zaraz bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pakowacz – komisjoner

Termin: od zaraz

Miejsce pracy: Lipsk

Wynagrodzenie: 7,86 euro brutto za godzinę

Obowiązki:

  • Praca na magazynie z artykułami drogeryjnymi.
  • Osoby zatrudnione będą miały za zadanie komisjonować i pakować towary.

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • zdolność do podjęcia pracy w grupie
  • umiejętność realizowania wyznaczonych zadań
  • zaangażowanie, pracowitość
  • możliwość pracy w Niemczech do 6.01.2015
  • pracodawca nie wymaga znajomości języka niemieckiego

Oferujemy:

  • pracę od zaraz w terminie do 6.01.2015
  • zatrudnienie na niemieckich warunkach bezpośrednio z niemieckim pracodawcą
  • zapewniony bezpłatny transport
  • możliwość zdobycia doświadczenia
  • zakwaterowanie zapewnia pracodawca i jest ono płatne 6,50 euro za dobę

Aplikacja:
Prosimy o przesłanie wiadomości z aktualnym CV na adres: kadry@issp.pl

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-231lam/

ID ogłoszenia: 610547652a547e08

5 komentarzy na “Niemcy praca fizyczna bez znajomości języka przy pakowniu Lipsk od zaraz”

  1. jestem zainteresowany panstwa oferta i gotowy do wyjazdu prosze o kontakt 609 399 193

  2. roman slociak na 5 grudnia 2014 @ 14:14

    jestem gotowy do pracy 601970136

  3. pakowanie LIPSK na 2 stycznia 2015 @ 09:43

    jestem gotowy do podjecia pracy prosze o kontakt 664978630 lub 664850200 2 osoby chetne

    • tomasz zdebel na 2 stycznia 2015 @ 09:46

      jestem gotowy podjąc prace prosze o kontakt 664978630 lub 664850200 chetne 2 osoby