€ 1500 netto/mc

Praca w Niemczech bez języka pomoc kuchenna od zaraz w Berlinie 2022

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Opublikowany: 16 maja 2022 22:20

Restauracja z Berlina szuka od zaraz chętnych do pracy w Niemczech. Zatrudnienie dla pomocy kuchennej bez znajomości języka z zakwaterowaniem darmowym zapewnionym przez pracodawcę.

Stanowisko: pomoc kuchenna.

Lokalizacja: Berlin.

Wynagrodzenie: 1500 € netto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie w charakterze pomocnika na kuchni w restauracji;
  • przygotowywanie składników;
  • obsługa urządzeń kuchennych;
  • zmywanie i porządkowa;
  • dbanie o porządek w miejscu pracy.

Wymagania:

  • wydajność;
  • pozytywne nastawienie;
  • doskonała organizacja czasu pracy;
  • szybkie uczenie się nowych rzeczy;
  • atutem będzie doświadczenie albo wykształcenie gastronomiczne.

Oferujemy:

  • darmowe zakwaterowanie i wyżywienie;
  • pracę od zaraz;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • pomoc polskiego koordynatora;
  • dodatki oraz premie na święta i wakacje;
  • niemiecką umowę o pracę na pełny etat;
  • możliwość brania nadgodzin.

Aplikacja:

CV ze zdjęciem, zgodą na przetwarzanie danych osobowych oraz z realnym terminem dyspozycyjności prosimy kierować na adres e-mail:

nutzliche-arbeit@workmail.com z podaniem numeru referencyjnego: Nr ref. nu/05/may22

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-dam-prace-w-niemczech-bez-jezyka-dla-pomocy-kuchennej-w-berlinie/

ID ogłoszenia: 3666282bd4f352f0