€ do uzgodnienia

Bez języka praca w Niemczech na budowie od zaraz przy remontach dla płytkarz Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Opublikowany: 15 września 2020 17:09

Na budowie poszukiwane od zaraz osoby do pracy w Niemczech bez znajomości języka. Zatrudnienie w Berlinie przy remontach dla kafelkarzy-płytkarzy. Pracodawca zapewnia pomoc w znalezieniu zakwaterowania.

Stanowisko: kafelkarz/płytkarz.

Lokalizacja: Berlin.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem pracownika na tym stanowisku będzie praca na budowie przy remontach jako kafelkarz/płytkarz.

Wymagania:

  • wysoka sprawność fizyczna;
  • posiadanie doświadczenia w pracy na budowie;
  • sumienne wykonywanie zadań;
  • własna działalność gospodarcza w Polsce albo w Niemczech (w przypadku jej braku pracodawca pomaga z jej założeniem);
  • mile widziane będzie prawo jazdy.

Oferujemy:

  • wsparcie przy załatwianiu spraw urzędowych;
  • pomoc w znalezieniu zakwaterowania;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • bardzo dobre warunki finansowe.

Aplikacja:

Osoby, które zainteresowała powyższa oferta pracy, proszone są o wysyłanie zgłoszeń na adres e-mail: ausbau@sanierungabc.de albo można zadzwonić pod numer telefonu: 0049 1743 9757 62

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/berlin-dam-prace-w-niemczech-na-budowie-przy-remontach-glazurnik-plytkarz-od-zaraz/

ID ogłoszenia: 8715f60c5701dadf