10,50 brutto/h + dodatki €

Oferta pracy w Niemczech dla kierowcy kat.B-dostawca od zaraz bez języka Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Lista: 10 marca 2019 16:52

Do restauracji włoskiej z Berlina poszukiwane osoby do pracy w Niemczech, jako kierowca kat. B – dostawca. Oferta bez znajomości języka aktualna od zaraz. Zakwaterowanie zapewnione na miejscu przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: kierowca kat. B – dostawca.

Lokalizacja: Berlin.

Wynagrodzenie: 10,50 Eur brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca polega na rozwożeniu pizzy oraz makaronów, a obowiązkiem  pracownika jest wydawanie dań, pobieranie opłat, ale też wydawanie paragonu oraz reszty;
  • bardzo ważne znaczenie ma dbanie o samochód osobowy – skodę citigo.

Wymagania:

  • prawo jazdy kat. B;
  • umiejętność nawiązywania pozytywnych relacji z klientem;
  • sumienność;
  • dodatkowym atutem będzie znajomość j. niemieckiego;
  • zdyscyplinowanie, pracowitość i zaangażowane wypełnianie swoich obowiązków;
  • dobra znajomość j. angielskiego i chęć do nauki j. niemieckiego.

Oferujemy:

  • pomoc przy załatwianiu spraw urzędowych;
  • zapewnione zakwaterowanie odpłatnie w cenie 150 Eur miesięcznie;
  • dostępność od zaraz;
  • atrakcyjne wynagrodzenie + napiwki i prowizje;
  • niemiecką umowę;
  • do dyspozycji samochód służbowy.

Aplikacja:

Aplikować można pod adresem: pl.stellenanzeige@contractor.net z podaniem tytułu:

„Niemcy praca dostawca pizzy, Berlin- imię i nazwisko”.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/ogloszenie-niemcy-praca-bez-jezyka-dla-kierowcy-kat-b-dostawca-od-zaraz-berlin/

ID Ogłoszenia: 7135c851adf8d9b1

Odpowiedz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.