€ 12,00 brutto/h

Praca Niemcy – TAPECIARZ / MALARZ od zaraz w budownictwie (Stuttgart)

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Opublikowany: 19 kwietnia 2013 00:14

Agencja pracy dla klienta ze Stuttgart’u poszukuje od zaraz pracowników budowlanych do pracy w Niemczech na stanowisko malarz – tapeciarz  z doświadczeniem oraz znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: Malarz – Tapeciarz (pracownik budowlany)

Miejsce pracy: Niemcy Stuttgart

Zarobki: 12,00 euro brutto za godzinę

Jeśli szukasz STABILNEGO ZATRUDNIENIA u WIARYGODNEGO PRACODAWCY

Obowiązki:
– Tapetowanie
– Lakierowanie drzwi, okien i ram drzwiowych
– Szpachlowanie, ścieranie, gruntowanie
– Malowanie pomieszczeń i ścian fasadowych
– Mile widziane dodatkowe umiejętności

Wymagania:
– Komunikatywna znajomość j. niemieckiego
– Wykształcenie kierunkowe lub pokrewne
– Doświadczenie zawodowe min.3 lata

Niemiecki pracodawca oferuje:
– Umowa o pracę na czas nieokreślony
– Wynagrodzenie: 12,00 euro brutto/h
– Nadgodziny płatne dodatkowo
– Zakwaterowanie zorganizowane i opłacone przez pracodawcę

Sposób aplikowania:
CV w języku niemieckim, wraz z klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych,
Kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie/umiejętności /doświadczenie zawodowe prosimy przesyłać na adres email:

rekrutacja@koncepcja.eu

z dopiskiem w temacie maila: TAPECIARZ/MALARZ

Dziękujemy za przesłane dokumenty; po wstępnej selekcji, skontaktujemy się z wybranymi

Agencja Pracy Koncepcja, Wrocław ul. Podwale 62/1, Nr tel. 71 3438073

Agencja Pracy Koncepcja organizuje legalne zatrudnienie w kraju i za granicą już od ponad 9 lat. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 1926. Oferujemy zatrudnienie u sprawdzonych i wiarygodnych pracodawców.

ID ogłoszenia: 869516fbbfc39c9f