€ do uzgodnienia

Ogłoszenie praca Niemcy kierowca autobusu z prawem jazdy kat.D

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Opublikowany: 4 września 2013 21:30

Obecnie poszukujemy osób zainteresowanych pracą w Niemczech jako kierowcy autobusu. Możliwość zatrudnienia w Niemczech dla kierowców z prawem jazdy kategorią D.

Stanowisko: Kierowca autobusu

Miejsce pracy: Niemcy

Wymagania:

  • Warunkiem koniecznym jest znajomość języka niemieckiego na poziomie co najmniej KOMUNIKATYWNYM,
  • znajomość języka będzie weryfikowana podczas rozmowy telefonicznej
  • Prawo jazdy kat. D

Obowiązki:

  • Transport na terenie Niemiec

Oferta pracodawcy:

  • Umowę o pracę na czas nieokreślony
  • Praca na pełny etat plus nadgodziny
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Nadgodziny płatne dodatkowo
  • Zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę
  • Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne
  • Płatny urlop
  • Inne świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec

Sposób aplikowania:
CV w języku niemieckim, wraz z klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych,
Kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie/umiejętności /doświadczenie zawodowe
Prosimy przesyłać na adres email: rekrutacja@koncepcja.eu
z dopiskiem w temacie maila: Kierowca D

Dziękujemy za przesłane dokumenty; po wstępnej selekcji, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

ID ogłoszenia: 218522714e5476ca