€ stawka godzinowa

Praca przy sprzątaniu w Niemczech – pokojówka od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Oberhof
  • Opublikowany: 13 grudnia 2012 03:01

Niemcy – oferty pracy dla kobiet i mężczyzn przy sprzątaniu w Hotelu na stanowisko pokojówka lub pokojowy. Zadaniem pracownika będzie sprzątanie pokoi hotelowych wraz  z łazienką, wymiana pościeli, odkurzanie, wyrzucanie śmieci oraz inne typowe zajęcia, które wiążą się z pracą pokojówki w Hotelu.

Stanowisko:

POKOJÓWKA / POKOJOWY
Agencja Pracy Koncepcja dla swojego klienta poszukuje pracowników w renomowanym hotelu w miejscowości Oberhof (Niemcy).
Oferujemy:
• umowę o pracę z niemieckim pracodawcą;
• pracę w sympatycznym, młodym zespole;
• atrakcyjne wynagrodzenie, min. 7,56 Euro netto/godzinę;
• zwrot kosztów dojazdu w zależności od odległości miejsca zamieszkania do miejsca pracy;
• dodatki pieniężne (nadgodziny, praca w nocy, dni świąteczne i wolne);
• możliwość podwyższenia pensji przy dłuższym zatrudnieniu
• dodatek urlopowy i bony świąteczne;
• darmowe obiady;
• tanie zakwaterowanie oferowane przez pracodawcę (100 Euro/miesiąc);
• napiwki (opcjonalnie);
• miła atmosfera atmosferę w pracy!
Zakres obowiązków:
• Godziny pracy 08.00 – 15.00 (poniedziałek – niedziela);
• Praca w wymiarze 20-40 godzin tygodniowo;
• Ruchome dni wolne;
• Praca również podczas wolnych dni świątecznych;
• Sprzątanie pokoi gości, razem z łazienką i innymi obiektami sanitarnymi;
• Zmiana pościeli;
• Wyrzucanie i sortowanie śmieci;
• Odkurzanie itd.
Wymagania:
• miła aparycja i komunikatywność;
• solidność;
• znajomość języka niemieckiego/ angielskiego;
• dobry stan zdrowia;
• umiejętność pracy w zespole;
• wysoka kultura osobista;
• gotowość do pracy w weekendy i święta;
• mile widziane doświadczenie w zawodzie.

Jeżeli sądzisz, że ta oferta jest właśnie dla Ciebie, wyślij do nas swoje CV wraz z dodatkowymi dokumentami
( referencje, dokumenty potwierdzające doświadczenie zawodowe ) na adres:

rekrutacja@koncepcja.eu

wpisując w temacie maila: „pokojówka/pokojowy Niemcy”

Uwaga! Rozpatrujemy tylko nadesłane zgłoszenia w postaci CV (życiorysów). Po wstępnej selekcji, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

W przesłanych aplikacjach prosimy o podanie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych w języku niemieckim:
„Hiermit willige ich in die Verarbeitung meiner Personaldaten, die in diesem CV enthalten sind, für etwaige Stellenbesetzungsverfahren, gemäß dem Personaldatenschutzgesetz vom 29. August 1997 über den Personaldatenschutz Gesetzblatt Nr. 133 Pos. 883 ein.”
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą; z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).”

Koncepcja jest prężnie działającą Agencja Pośrednictwa Pracy w kraju i za granicą. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 1926. Oferujemy kompleksową obsługę oraz indywidualnie dopasowane oferty pracy. Organizujemy legalne i bezpieczne zatrudnienie za granicą.

Agencja Pracy Koncepcja
Wrocław ul. Podwale 62 pok. 01 E-mail: rekrutacja@koncepcja.eu TEL.: 0048 71 343 80 73 Fax.: 0048-71-785-48-38 (Wroclaw)
Oddział w Legnicy: ul. Rynek 32 pok. 04 II piętro E-mail: legnica@koncepcja.eu

ID ogłoszenia: 93550c771e7666eb