€ 8,50 euro brutto/h

Od zaraz praca Niemcy produkcja foteli samochodowych dla par bez języka Bielefeld

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bielefeld
  • Opublikowany: 2 lutego 2015 13:53

Fabryka części auto-moto szuka osób do montażu foteli samochodowych przy taśmie produkcyjnej. Praca w Niemczech dla par bez znajomości języka w Bielefeld od zaraz.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Lokalizacja: Bielefeld

Zarobki: 8,50 euro brutto za godzinę pracy

Obowiązki:

  • Zadania produkcyjne przy taśmie w fabryce produkującej części samochodowe.
  • Obowiązkiem osób zatrudnionych będzie montowanie elementów foteli samochodowych.
  • Zadania nie są trudne i nie wymagają specjalnych zdolności, praca zależnie od etapu produkcyjnego może być stojąca lub siedząca.

Oczekiwania:

  • gotowość do wykonywania zadań powtarzalnych – składanie, skręcanie
  • zdolności manualne
  • pracodawca nie wymaga znajomości języka niemieckiego jednak będzie on mile widziany
  • możliwość przyjechania swoim samochodem
  • preferujemy doświadczenie
  • szybkość, dokładność
  • umiejętność wykonywania zadań pod presją czasu

Oferujemy:

  • możliwość pracy w godzinach dodatkowych
  • zatrudnienie na pełny etat
  • system zmianowy
  • zapewnione zamieszkanie dla par – pokoje dwuosobowe w mieszkaniu wynajęte przez pracodawcę, koszty odciągane są z wynagrodzenia
  • opieka polskiego współpracownika
  • możliwość podwyższania swoich kwalifikacji

Praca wyłącznie dla par ze względu na zamieszkanie.

Aplikacja:

Kandydatów zainteresowanych ogłoszeniem i spełniających podane kryteria prosimy o przesłanie CV na poniższy adres:

zuver@consultant.com z dopiskiem „Montaż foteli samochodowych dla par”

Zuver GmbH – Vermittlungsagentur
Müller-Breslau-Straße 11
45130 Essen

ID ogłoszenia: 24354cf6c5bcfd8b

4 komentarze na “Od zaraz praca Niemcy produkcja foteli samochodowych dla par bez języka Bielefeld”

  1. Witam jestesmy zainteresowani panstwa oferta pracy para lat 30/34 podstawowa znajomosc jezyka niemieckiego u jednej osoby,samochod.

  2. Witam mam 30 lat Mam na imie Łukasz tu mój numer telefonu kontaktowy 505697449 jestem zainteresowany praca w Niemczech gotowy na wyjazd jestem od zaraz w miare komunikatywnie rozmawiam ale w jezyku Hiszpanskim . Prosze o kontakt i warunki pracy bardzo mi zalezy . Pozdrawiam serdecznie 🙂 Kazik171@interia.pl Takze jest mozliwosc skontaktowania sie ze mna przez email i dogadania roznych kwestji 🙂 i rozwazenia waszych wymagan 🙂

  3. Witam.Jesteśmy z bratem poważnie zainteresowany pracą.28 lat zawód hokeiści brat 46 lat działalność gospodarcza. Jesteśmy dyspozycyjna od 24 luty. zaznaczsm izpracowaliśmy juz w niemczech,razie braku miejsca przy składaniu foteli uprzejmie prosimy o inne oferty. Dziękuję i pozdrawiam

  4. Witam. Czy ofert pracy jest nadal aktualna lub czy mają Państwo ofertę pracy dla pary mieszkającej w okolicach Bielefeld?