€ 8,50 brutto /h

Oferta pracy w Niemczech na produkcji przypraw bez znajomości języka od zaraz Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Monachium
  • Opublikowany: 13 października 2014 01:00

Fabryka przypraw z Monachium zatrudni od zaraz do pracy w Niemczech na produkcji spożywczej bez znajomości języka niemieckiego. Oferta dla Polaków – umowa zawarta na okres 6 miesięcy z płatnym zakwaterowaniem.

Stanowisko: pracownik produkcji
Miejsce pracy: Monachium
Zarobki: 8,50 euro brutto
Liczba wakatów: 3

Zadania:
– obsługa maszyn do mieszania składników
– danie o ciągłość produkcji (dostarczenia surowca)
– produkcja mieszanek ziołowych zgodnie z zadanymi proporcjami
– pakowanie, foliowanie artykułów
– proste prace związane z magazynowaniem

Wymagania:
– skrupulatność, dokładność, umiejętność przeliczania jednostek miar i wag
– umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy
– doświadczenie w produkcji spożywczej
– znajomość zasad bezpieczeństwa i higieny pracy z żywnością (HACCP, ISO 22000)
– gotowość do wyjazdu na co najmniej pół roku
– osoby ze znajomością języka będą brane pod uwagę w pierwszej kolejności

Oferujemy:
– zatrudnienie w Niemieckiej firmie bezpośrednio na 6 miesięczny kontrakt
– zakwaterowanie w mieszkaniach o dobrym standardzie, w pełni wyposażonych (koszt ok 300 euro)
– szkolenie wdrażające do pracy
– wsparcie polskojęzycznego pracownika na miejscu
– pomoc związaną z formalnościami (kindergeld, zwrot podatku, konto bankowe, tłumaczenia)
– przyjazne środowisko pracy, zaplecze socjalne ze stołówką zakładową

Kandydatów zainteresowanych ogłoszeniem i spełniających podane kryteria prosimy o przesłanie CV na poniższy adres:

zuver@consultant.com z dopiskiem „produkcja przypraw Monachium”

Zuver GmbH – Vermittlungsagentur
Müller-Breslau-Straße 11
45130 Essen

ID ogłoszenia: 755543b2345ef40d

5 komentarzy na “Oferta pracy w Niemczech na produkcji przypraw bez znajomości języka od zaraz Monachium”

  1. witam,
    Składam swoją aplikację na w/w stanowisko. Znam zasady pracy z higieną i żywnością. Mam doświadczenie na podobnym stanowisku pracy. Jestem zdecydowany podjąć pracę od zaraz.
    mobil de.: +49 15215168869 , mobil pl.:+48 797458079

    z poważaniem Piotr Kulejewski

  2. prosze o kontakt wsprawie pracy pracowalem kilka lat w Niemczech podstawy niemiieckiego jezyka znam doswiadzenie na produkcji posiadam potrafie pracowac w grupie prawo jazdy kat b posiadam ksiazeczke do celow spozywczych wszelkie badania z tym zwiazane tel662903299

  3. prosze o kontakt tel 662903299 prcowalem w niemczech kilka lat lecz w innej branzy szybko sie ucze mam prawo jazdy kat b znam niemcy takze wiem jak tam dojechac i umiem podstawowy niemiecki

  4. Piotr Kulejewski na 18 października 2014 @ 10:10

    Witam,
    dotyczy: „produkcja przypraw Monachium”
    Jestem zainteresowany podjęciem pracy na w/w stanowisku.
    Pracowałem na produkcji w Niemczech. Poznałem zasady zachowania bezpieczeństwa przy produkcji z żywnością, HACCP oraz ISO 22000.
    Nie posiadam nałogów, jestem w trakcie nauki j.niemieckiego.
    mobil de.: +49 15215168869, mobil pl.: +48 797458079, piotr.kulejewski@gmail.com
    mogę podesłać CV i list motywacyjny w języku Polskim oraz Niemieckim.

  5. Witam!
    Jestem Michał 29l. z zawodu ogrodnik, jednakże od 10 lat pracuję w budowlance. W okresie maj – czerwiec pracowałem w Niemczech przy sortowni i pakowni szparagi. Wraz z dziewczyną jestem zainteresowany Państwa oferta pracy.
    Prosze o kontakt mój nr tel. +48 725254457