€ do ustalenia

Bez znajomości języka praca w Niemczech Krefeld na magazynie z zabawkami

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Krefeld
  • Opublikowany: 16 czerwca 2015 23:15

Atrakcyjna oferta pracy w Niemczech dla pracowników fizycznych w hurtowni z zabawkami. Ogłoszenie z Krefeld bez znajomości języka przy zbieraniu zamówień i pakowaniu.

Stanowisko: Pracownik magazynowy

Miejsce zatrudnienia: Krefeld, Niemcy

Zarobki: stawka do uzgodnienia bezpośrednio z pracodawcą

Obowiązki:

  • Stanowisko magazyniera w hurtowni zabawek będzie polegało na wykonywaniu prac fizycznych np. zbieranie zamówień, pakowanie, rozładunek, załadunek, prace porządkowe.
  • Pracownik obsługiwać będzie system informatyczny – bazę danych, skaner ręczny oraz wózek widłowy.

Oczekiwania:

  • mile widziany certyfikat na wózki widłowe
  • preferujemy osoby z doświadczeniem w pracy na magazynie
  • szybkość w działaniu
  • pracowitość
  • doskonałe zorganizowanie
  • elastyczność godzinowa
  • niezawodność
  • przykładanie się do pracy

Zapewniamy:

  • przejrzysty system zatrudnienia, atrakcyjne zarobki
  • zatrudnienie na niemieckich warunkach
  • system zmianowy
  • ubezpieczenie oraz odprowadzanie składek
  • praca na okres 6 miesięcy
  • transfer z lotniska
  • pomoc na miejscu w zaaklimatyzowaniu się i kwestiach urzędowych

Aplikacja:

Uwaga! Firma zatrudniająca przeprowadza rozmowy kwalifikacyjne w Polsce (Poznań). Kandydat musi stawić się na rozmowie osobiście. Poniesione koszty za przejazd nie będą zwracane.

Kandydatów zainteresowanych ogłoszeniem i spełniających podane kryteria prosimy o przesłanie CV na poniższy adres:

zuver@consultant.com z dopiskiem: „Praca na magazynie z zabawkami, Krefeld”

Zuver GmbH – Vermittlungsagentur
Müller-Breslau-Straße 11
45130 Essen

ID ogłoszenia: 6935580a0464964a