€ 8.50

Praca Niemcy – operator wózka widłowego od zaraz (Limburg)

  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 26 kwietnia 2013 00:41

Aktualne oferty pracy w Niemczech dla dwóch osób na stanowisko operatora wózka widłowego od zaraz  z doświadczeniem jak również minimum komunikatywną znajomością języka niemieckiego. Na miejscu pracownik będzie miał zapewnione darmowe zakwaterowanie.

Nasz klient, zakład eksploatacji kruszywa i producent kostki brukowej, poszukuje aktualnie 2 kandydatów na stanowisko: operator wózka widłowego

opis stanowiska:
– praca na stanowisku operatora wózka widłowego

nr referencyjny: ww/04/2013
miejsce pracy: Niemcy / Hesja/ okolice Limburga

oferujemy:
– zatrudnienie na podstawie umowy o pracę z pełnymi świadczeniami ZUS
– 40-50 h pracy tygodniowo
– stawka: od 8,19 do 8,74 euro brutto/h (w zależności od znajomości j. niemieckiego)
– darmowe zakwaterowanie (na 1 pracownika przypada 1 pokój, wspólna kuchnia i łazienka)

wymagania niezbędne:
– doświadczenie na ww. stanowisku
– odprowadzanie składek do ZUS-u polskiego w ciągu ostatnich 30 dni
– komunikatywna znajomość języka niemieckiego (rozmowa telefoniczna z pracodawcą w j. niemieckim )

Osoby zainteresowane prosimy o nadsyłanie aplikacji wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji na adres e-mail: contact@gppeople.pl

Zapewniamy Państwu pełną dyskrecję.

UWAGA!!! Zastrzegamy sobie prawo odrzucenia aplikacji, które nie będą zawierały prawidłowego numeru referencyjnego w temacie e-maila.

ID ogłoszenia: 14351791d5bd22d0

1 odpowiedź na “Praca Niemcy – operator wózka widłowego od zaraz (Limburg)”

  1. zbyszek amro na 13 maja 2013 @ 07:33

    witam oje imie zbyszek ostatni rok pracowałem na magazynie netto w niemczech jak równierz znam sie na pracy w kostce brukowej układałem jak i aranzacja ogrodów itp…ponad 3 lata…niemiecki komunikatywny jestem dyspozycyjny od zaraz.pozdrawiam zbyszek