€ 10 eur/h brutto

Lakiernik samochodowy – ogłoszenia pracy w Niemczech mechanik (Kempten)

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kempten
  • Opublikowany: 21 maja 2013 00:34

Aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech na stanowisko lakiernik samochodowy (mechanik) w Kempten mogący wykazać się doświadczeniem oraz  wykształceniem zawodowym jako lakiernik.

stanowisko: lakiernik

opis stanowiska:

Do zadań pracownika będzie należało lakierowanie proszkowe i natryskowe oraz przeprowadzanie renowacji lakieru , karoserii.

nr referencyjny: lak/05/13
miejsce pracy: Kempten/Niemcy

wymagania niezbędne:
– wykształcenie zawodowe
– doświadczenie w przygotowaniu i lakierowaniu pojazdów
– znajomość języka niemieckiego i angielskiego na poziomie komunikatywnym
– Min. 3 – 5 lat udokumentowanego doświadczenia jako lakiernik

oferujemy:

– stałą pracę u niemieckiego pracodawcy na czas określony
– wynagrodzenie w wysokości 10,00 eur/h brutto
– 40 h pracy tygodniowo
– darmowe zakwaterowanie

Osoby zainteresowane prosimy o nadsyłanie aplikacji w języku niemieckim wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji na adres e-mail: contact@gppeople.pl

Zapewniamy Państwu pełną dyskrecję.

UWAGA!!! Zastrzegamy sobie prawo odrzucenia aplikacji, które nie będą zawierały prawidłowego numeru referencyjnego w temacie e-maila.

ID ogłoszenia: 3545199ea0a1c1ea