€ 9,5 euro/h brutto

Dam pracę – Ślusarz samochodowy do pracy w Niemczech (Riesdorf)

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Riesdorf
  • Opublikowany: 21 lutego 2013 01:53

Ogłoszenie dotyczy pracy w Niemczech (dam pracę)  na stanowisko ślusarza samochodowego z prawem jazdy kat. C+E oraz znajomością języka na poziomie dobrym. Miejsce pracy – Riesdorf, Niemcy

Nasz klient z Niemiec poszukuje aktualnie kandydata na stanowisko: ślusarz samochodowy

miejsce pracy: Niemcy

wymagania niezbędne:
– prawo jazdy C+E
– dobra znajomość j. niemieckiego umożliwiająca swobodną komunikację!
– doświadczenie na ww. stanowisku
– smykałka złotej rączki

opis stanowiska:
– praca na ww. stanowisku
– dodatkowa praca przy żniwach i zbiorach, w ogrodzie i na budowie, czasem sprzątanie
– praca również w weekendy

oferujemy:
– pewną i stałą pracę od zaraz
– bezpłatne zakwaterowanie w pokoju 2-osobowym
– zatrudnienie na niemieckich warunkach – stawka 9,5 Euro BRUTTO/H
– praca na długi okres czasu

nr referencyjny: śs/02/2013

Osoby zainteresowane prosimy o nadsyłanie aplikacji w języku niemieckim wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji i zdjęciem na adres e-mail: contact@gppeople.pl

Zapewniamy Państwu pełną dyskrecję.

UWAGA!!! Zastrzegamy sobie prawo odrzucenia aplikacji, które nie będą zawierały prawidłowego numeru referencyjnego w temacie e-maila.

ID ogłoszenia: 4205121e150c4ad6