€ 800 euro miesięcznie

Fizyczna praca Niemcy od zaraz bez znajomości języka Düsseldorf sprzątanie domów

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Düsseldorf
  • Opublikowany: 17 kwietnia 2016 20:58

Firma sprzątająca z Düsseldorfu poszukuje osób do sprzątania mieszkań i domów prywatnych, bez znajomości języka. Fizyczna praca w Niemczech od zaraz dla osób dokładnych, schludnych i sprawnych.

Stanowisko: sprzątacz.

Lokalizacja: Düsseldorf.

Wynagrodzenie miesięczne: 800 euro.

Zakres obowiązków:
dokładne, solidne i szybkie sprzątanie domów i mieszkań klientów firmy.

Oczekiwania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku pracy;
  • możliwość i chęć podjęcia pracy na 12 miesięcy;
  • elastyczność czasowa;
  • dobry stan zdrowia;
  • dokładność i poczucie estetyki;
  • zwracanie uwagi na szczegóły;
  • brak zobowiązań w Polsce, wymagających częstych wyjazdów do kraju;
  • praca dla osób w wieku od 40 do 60 lat;
  • na tym stanowisku preferujemy kobiety.

Zapewniamy:

  • pracę w elastycznych godzinach;
  • zakwaterowanie płatne w Düsseldorfie;
  • umowę na legalnych zasadach;
  • dobre wynagrodzenie;
  • wsparcie w organizacji wyjazdu do Niemiec;
  • przyjazne i samodzielne stanowisko.

Dla kandydatów:
Prosimy o wysyłanie swoich aplikacji poprzez adres www:

Dam pracę w Niemczech bez języka przy sprzątaniu prywatnych mieszkań Düsseldorf

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/niemcy-praca-dla-kobiet-sprzatanie-domow-i-mieszkan-bez-jezyka-dusseldorf/

ID ogłoszenia: 89570e63bf13bb4

1 odpowiedź na “Fizyczna praca Niemcy od zaraz bez znajomości języka Düsseldorf sprzątanie domów”

  1. Agnieszka na 9 lipca 2016 @ 10:32

    Witam bylabym zainteresowana moj nr 15214440568