€ 7,40 euro/h brutto

Od marca Niemcy praca sezonowa bez języka przy zbiorach szparagów Fellbach

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Fellbach
  • Opublikowany: 14 lutego 2018 06:15

Możliwość podjęcia zatrudnienia w Fellbach dla kandydatów bez znajomości języka. Sezonowa praca w Niemczech możliwa od marca 2018 przy zbiorach szparagów na polu.

Stanowisko: pracownik sezonowy przy zbiorach

Miejsce pracy: Fellbach, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od połowy marca lub od kwietnia 2018

Płaca: 7,40 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • jest to praca na polu przy zbiorach szparagów
  • zadaniem pracownika będzie zbieranie, wstępne oczyszczanie oraz pakowanie warzyw

Wymagania:

  • dobra kondycja
  • zręczność
  • mile widziana doświadczenie przy pracach sezonowych
  • chęć i motywacja do pracy
  • brak uzależnień
  • gotowość do pracy przy rożnych warunkach pogodowych
  • pracowitość

Oferujemy:

  • dużą ilość godzin
  • konkurencyjne zarobki
  • możliwość skorzystania z niedrogiego wyżywienia w cenie 5 euro za dzień
  • pracę przez 6 dni w tygodniu po 8 godzin
  • zamieszkanie za 5 euro dziennie

Aplikacja:

Kandydatów prosimy o wysyłanie zgłoszeń na adres:

info@fruechtle.com

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-sezonowa-prace-w-niemczech-2018-od-zaraz-zbiory-szparagow-fellbach/

ID ogłoszenia: 8765a8371253bac8