€ 0

Praca Niemcy jako Operator – Ustawiacz maszyn CNC (podstawowy język)

  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 24 sierpnia 2014 01:19

Holbern dla klientów z Niemiec poszukuje Polaków gotowych do pracy w Niemczech na stanowisko operator – ustawiacz maszyn CNC. Oferta z podstawową znajomością języka niemieckiego – gwarantowane dobre zarobki.

Holbern – jesteśmy międzynarodową agencją doradztwa personalnego, specjalizujemy się w rekrutacji pracowników średniego i wyższego szczebla. Współpracujemy z ponad 300 przedsiębiorstwami na terenie całych Niemiec, Szwajcarii i Austrii. Oferujemy pracę wyłącznie z bezpośrednim i stałym zatrudnieniem u zagranicznych pracodawców wraz z pełnymi świadczeniami socjalnymi oraz zasiłkami rodzinnymi. Kandydatom zdecydowanym na podjęcia pracy za granicą oferujemy bezpieczne zatrudnienie w sprawdzonych firmach, profesjonalną obsługę oraz wsparcie polskich konsultantów. Nasze usługi są bezpłatne. Decydując się na podjęcie pracy u zagranicznego pracodawcy z firmą Holbern mają Państwo pełną gwarancję indywidualnego podejścia oraz dostępu do najatrakcyjniejszych ofert pracy na rynkach zagranicznych. Ponadto świadczymy kompleksowe usługi w zakresie zwrotu: podatku, ulg podatkowych, świadczeń socjalnych oraz dodatkowych pakietów ubezpieczeń.

Operator/Ustawiacz maszyn CNC
Miejsce pracy: Niemcy

Obowiązki
– ustawianie maszyn CNC, ustawianie punktu zerowego
– rozciąganie, frezowanie, kontrola przedmiotów obrabianych, okrawanie
– monitorowanie i kontrola jakości procesu

Wymagania
– wykształcenie techniczne (mechanik obróbki skrawaniem, narzędziowiec, bądź pokrewne)
– podstawowa znajomość j. niemieckiego
– doświadczenie przy obróbce metalu
– gotowość do relokacji do Niemiec
– znajomość podstaw programowania
– umiejętność posługiwania się rysunkiem technicznym oraz przyrządami pomiarowymi

Oferujemy
– atrakcyjne wynagrodzenie, ok. 2400 euro brutto
– umowa o pracę bezpośrednio z niemieckim pracodawcą
– niemieckie świadczenia socjalne oraz składki rentowe
– zakwaterowanie lub pomoc w jego znalezieniu
– opieka polskiego konsultanta
– możliwość podjęcia pracy od zaraz

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aktualnego CV wraz ze zdjęciem na adres niemcy@holbern.pl wpisując w tytule nazwę stanowiska MK/FR/08/2014

ID ogłoszenia: 78253f7099abcbee

Brak tagów

2 komentarze na “Praca Niemcy jako Operator – Ustawiacz maszyn CNC (podstawowy język)”

  1. lukasz serafin na 11 października 2014 @ 12:48

    A macie jakieś oferty pracy jako operator cnc bez języka?

  2. lukasz serafin na 16 grudnia 2014 @ 10:19

    Witam, jestem chętny do pracy jako ustawiacz, na jaki adres wysłać cv