€ euro

Ogłoszenie dam pracę Niemcy na budowie – Dekarz – dachy płaskie (niemiecka umowa)

  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 24 sierpnia 2014 01:22

Aktualne ogłoszenie dam pracę w Niemczech na budowie dla dekarza (dachy płaskie). Legalne zatrudnienie na podstawie Niemieckiej umowy. Praccodawca oczekuje od pracowników komunikatywnego języka niemieckiego.

Holbern – jesteśmy międzynarodową firmą doradztwa personalnego. Posiadamy biura w Polsce, Niemczech, Słowacji oraz Norwegii. Realizujemy ambitne projekty rekrutacyjne zarówno na stanowiska średniego jak i wyższego szczebla. Naszym kandydatom oferujemy pracę z bezpośrednim zatrudnieniem u pracodawcy.
Dla naszego klienta, niemieckiej firmy z branży budowlanej poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko:

Dekarz- dachy płaskie

Opis stanowiska
– praca na dachach płaskich
– uszczelnianie dachów płaskich
– kładzenie folii PCV na dachach płaskich

Wymagania
– doświadczenie w zawodzie dekarza na dachach płaskich
– komunikatywna znajomość j. niemieckiego
– dodatkowe prace związane z tym zawodem

Oferujemy
– atrakcyjne wynagrodzenie
– umowa o pracę bezpośrednio z niemieckim pracodawcą
– niemieckie świadczenia socjalne oraz składki rentowe
– zakwaterowanie lub pomoc w jego znalezieniu
– opieka polskiego konsultanta
– możliwość podjęcia pracy od zaraz

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny 71 72 54 157 lub przesłanie aktualnego CV wraz ze zdjęciem na adres bau@holbern.pl wpisując w tytule Dekarz/08/2014

Prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Holbern Sp. z o.o. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.)

*Oferujemy wyłącznie legalne zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę. Od kandydatów nie pobieramy prowizji.

ID ogłoszenia: 51253f6fc1b619f3

Brak tagów