€ 0

Płytkarz, Kafelkarz oferty pracy w Niemczech w budownictwie wykończenia

  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 24 lipca 2013 01:35

Firma budowlana poszukuje pracowników jako płytkarz-kefelkarz do pracy w Niemczech przy wykończeniach, kładzeniu płytek, kafelków, fugowaniu. Oferta w budownictwie dla osób z doświadczeniem i znajomością języka.

Dla niemieckiego kontrahenta, wiodącej firmy z branży budowlanej specjalizującej kładzeniem płytek oraz kafelek poszukujemy obecnie pracownika na stanowisko płytkarza.

Oferowane przez nas zatrudnienie jest legalne, nasze usługi dla kandydatów są bezpłatne.
Aktualnie poszukujemy kandydatów szukających pracy za granicą, chcących pogłębiać dotychczas zdobyte doświadczenie w branży budowlanej.

Płytkarz/Kafelkarz

Wymagania:
– wykształcenie kierunkowe
– komunikatywna znajomość j. niemieckiego w mowie i piśmie

Zakres obowiązków:
– kładzenie płytek oraz kafelek na ścianach i podłogach
-fugowanie

Oferujemy:
– atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od doświadczenia, umiejętności zawodowych
– umowę o pracę z niemieckim pracodawcą
– zakwaterowanie lub pomoc w znalezieniu mieszkania
– stabilne zatrudnienie
– możliwość podniesienia swoich kwalifikacji
– niemieckie świadczenia socjalne

Jak przygotować CV
– Prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem w języku polskim (mile widziane w języku niemieckim)
– Wyszczególnienie miejsc pracy w branży budowlanej wraz z wykonywanymi zadaniami
– CV prosimy przesłać na adres bau@holbern.pl wpisując w tytule: Płytkarz/07/2013

ID ogłoszenia: 59151ecf09a47e45