€ 13,50 € brutto/h

Praca Niemcy bez języka na budowie przy rozbiórkach od zaraz w Bad Reichenhall

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bad Reichenhall
  • Opublikowany: 3 sierpnia 2021 18:57

Przy rozbiórkach na budowie potrzebne od zaraz osoby do pracy w Niemczech. Zatrudnienie w Bad Reichenhall dla budowlańców bez znajomości języka z zakwaterowaniem zapewnionym przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik budowlany.

Lokalizacja: Bad Reichenhall.

Wynagrodzenie: 13,50 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca przy rozbiórkach budynków, gdzie zadaniem będzie demontowanie różnych sprzętów;
  • praca z wykorzystaniem narzędzi oraz urządzeń budowlanych;
  • wykonywanie prac porządkowych.

Wymagania:

  • posiadanie doświadczenia w pracy na budowie;
  • mile widziane posiadanie własnego samochodu (dla osób z samochodem jest wyższa stawka – 14,50 € na godz.);
  • atutem będzie znajomość języka niemieckiego (i tutaj również wyższa stawka – 14,50 € na godz.).

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie + dodatki do pensji podstawowej;
  • legalne zatrudnienie;
  • umowę o pracę;
  • stałe zatrudnienie dla najlepszych pracowników;
  • zakwaterowanie w cenie 200 € na mc od osoby;
  • zwrot kosztów transportu do Niemiec, a także zwrot kosztów za dojazd do biura we Wrocławiu, aby podpisać dokumenty – jest także możliwość zdalna;
  • ubezpieczenie dla pracownika i rodziny;
  • możliwość pobierania zaliczek;
  • pomoc przy rozliczeniach;
  • po pierwszym miesiącu pracy zwrot kosztów badań lekarskich;
  • możliwość brania nadgodzin.

Aplikacja:

Zgłaszać się można w dni robocze od 8.00 do 17.00 pod numerami telefonu:

  • Artur: +48 575 440 254;
  • Monika: +48 575 440 785;
  • Paula: +48 535 645 485;
  • Ewa: +48 530 844 775;
  • Sylwia: +48 570 440 105;
  • Piotr: +48 535 675 485;
  • Weronika: +48 575 440 115.

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/bez-jezyka-oferta-pracy-w-niemczech-przy-rozbiorkach-na-budowie-od-zaraz-bad-reichenhall/

ID ogłoszenia: 62161097941e871a