€ 1700 netto/mc

Bez znajomości języka Niemcy praca na budowie od zaraz monter regipsów w Augsburgu

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Augsburg
  • Opublikowany: 11 maja 2021 21:38

Z zapewnionym bezpłatnym zakwaterowaniem do podjęcia praca w Niemczech na budowie. Zatrudnienie od zaraz w Augsburgu dla montera regipsów bez znajomości języka.

Stanowisko: pracownik budowlany – monter regipsów.

Lokalizacja: Augsburg.

Wynagrodzenie: 1700 € netto na mc przy 168 godz. pracy.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem będzie montowanie płyt oraz sufitów podwieszanych;
  • pracownik będzie zajmował się wykończeniami, takimi jak: szpachlowanie, izolowanie;
  • praca odbywa się zgodnie z rysunkiem technicznym.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • posiadanie czynnego prawa jazdy kat. B;
  • własny samochód na wyjazd;
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz.

Oferujemy:

  • pracę w oparciu o polską umowę delegowania;
  • na miejscu bezpłatne zakwaterowanie;
  • możliwość wyrobienia nadgodzin oraz pracy w soboty;
  • wsparcie polskiego rezydenta;
  • bardzo dobre wynagrodzenie.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres e-mail: mazur@cdpersonal.eu albo można zadzwonić pod numer telefonu: +48 668 817 007

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-w-niemczech-na-budowie-dla-montera-regipsow-bez-jezyka-od-zaraz-augsburg/

ID ogłoszenia: 869609ad2cbc6af7