€ 8,74 - 10,22 brutto

Poszukujemy pracowników- praca w Niemczech monter/ parkieciarz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: głównie rejon Bayern i Baden-Württemberg
  • Opublikowany: 20 sierpnia 2013 12:52

Niemiecka Agencja Pracy Tymczasowej poszukuje pracowników- oferta dla monterów budowlanych/ parkieciarzy. Fizyczna praca w Niemczech w budownictwie w Bayern, Baden-Württemberg.

Stanowisko: Parkieciarz

UWAGA: Poszukujemy również osób do pracy na innych stanowiskach. Obecnie prowadzimy nabór dla:

  • elektryków, spawaczy, ślusarzy, stolarzy, malarzy/tapeciarzy, parkieciarzy, monterów podłóg/ ogrzewania/klimatyzacji i urządzeń sanitarnych, operatorów maszyn CNC z programowaniem

Umowa: na czas nieokreślony / niemieckie warunki
praca: na pełen etat

Opis pracy: Praca polega na wyjazdach i realizowaniu zleceń. Praca ciągła, po zakończeniu jednego takiego projektu swoich pracowników delegujemy do kolejnego.

UWAGA: nie pobieramy żadnych opłat w związku z delegowaniem pracowników do następnych zleceń.

Zadania: Do zadań parkieciarza należeć będzie układanie parkietów, mozaiki, przygotowanie jak i obróbka powierzchni, odnawianie starych, czyszczenie i konserwacja, za pomocą specjalistycznych narzędzi i materiałów

Wymagania:

  • język niemiecki na poziomie komunikatywnym- warunek będzie sprawdzany
  • udokumentowane doświadczenie lub wykształcenie w tym zawodzie
  • umiejętność posługiwania się specjalistycznymi narzędziami i urządzeniami
  • samodzielność – nie wysyłamy do pracy w grupach
  • spryt, pracowitość i niezawodność
  • umiejętność pracy w grupie
  • dobra kondycja fizyczna
  • mile widziane- ale nie konieczne- własny pojazd oraz prawo jazdy
  • dyspozycyjność do pracy w trybie zmianowym i do częstych wyjazdów
Oferta:
  • zorganizowanie zamieszkania
  • stała opieka polskiego biura
  • opłacamy ubezpieczenie społeczne
  • wypłacamy wynagrodzenie raz na miesiąc- jednak na specjalne życzenie pracowników możliwość wypłacania raz na tydzień
  • niemieckie warunki zatrudnienia
  • emerytura zakładowa
  • podstawowe narzędzia do pracy, ubranie ochronne i wyposażenie ochronne
  • wsparcie dla pracowników
  • dobre wynagrodzenie: osoby z wykształceniem 10,22 Euro brutto na godzinę, bez wykształcenia: 10,22 Euro brutto godzina.
  • premie
  • dieta aż do 44 euro/dzień
  • dodatki za nadgodziny, w pracę w godzinach nocnych i w dni wolne

Aplikacja:

Pytania odnośnie oferty pracy:

Patrycja Zoń :poniedziałek – środa od 8-16 pod niemieckim numerem tel.+49-351-89775-26 lub polskim +48327466222

Aplikacje przez E-mail:
Prosimy o przesyłanie CV drogą elektroniczną na adres: p.zon@dremo.com w tytule zaznaczając interesujące państwa stanowisko

Aplikanci nie posiadający jakiejkolwiek znajomości języka niemieckiego nie będą brani pod uwagę w procesie rekrutacji.

Podanie pisemne proszę kierować na adres:
Dremo Personaldienstleistung GmbH
Frau Patrycja Zoń
Mengsstraße 4
01139 Dresden

ID ogłoszenia: 8785216131b64b40