€ 8,74 - 10,22 euro brutto

Monter podłóg – praca Niemcy w budownictwie przy wykończeniach

  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 19 lipca 2013 01:38

Firma Niemiecka poszukuje monterów podłóg do pracy w Niemczech przy wykończeniach budowlanych związanych z montażem podłóg, paneli, wykładzin dywanowych, linoleum, PCV. Oferta dotyczy całych Niemiec – wyjazdy.

Nasza agencja pracy tymczasowej poszukuje aktualnie kandydatów chcących rozwijać swoje umiejętności oraz pogłębiać dotychczas zdobyte doświadczenie na stanowisku montera podłóg. Oferowana przez nas praca znajduje się w całych Niemczech, a usługi dla naszych kandydatów są bezpłatne. Nasi kandydaci otrzymują zatrudnienie stałe na pełny etat z umową na czas nieokreślony w naszej firmie. Praca ta wiąże się z wyjazdami na montaże głównie Bayern i Baden-Württemberg. Po zakończeniu danego projektu pracownik zostaje wysłany do innego projektu. Wedle zapotrzebowań naszych klientów. Nie wysyłamy do pracy w grupach, także komunikatywna znajomość języka niemieckiego jest wymagana!

Opis stanowiska:
• Układanie rożnych rodzajów podłóg parkietu, paneli, wykładzin dywanowych, linoleum, PCV itp. na podłogach , ścianach i schodach.
• Przygotowywanie powierzchni (gruntowanie, szpachlowanie, schlifowanie, tak jak i zastosowanie gotowych elementów jastrychowych Fermacell.
• Pomiary, odpowiednie dopasowanie, cięcie i montowanie wykładzin podłogowych.
• Montaż systemów przypodłogowych
• Umiejętność zastosowania odpowiednich narzędzi i maszyn oraz ich konserwacja
• Odnawianie starych powierzchni ( uzupełnianie , wymiana)
• Czyszczenie i konserwacja różnego rodzaju podłóg

Ich zastosowanie będzie zależne od zlecenia oraz od posiadanej odpowiedniej wiedzy i umiejętności.

Wymagania:
• Wykształcenie w danym zawodzie bądź kilkuletnie doświadczenie na podanym stanowisku stanowisku
• Doświadczenie w posługiwaniu się specjalnymi narzędziami i urządzeniami oraz materiałami pomocniczymi
• Umiejętne obchodzenie się z klientem podczas zlecenia
• niezawodność i samodzielność w pracy
• zdolności manualne
• sprawność fizyczna
• gotowość, niezawodność i umiejętności pracy w zespole
• Elastyczność i gotowość do pracy w trybie zmianowym i wyjazdów na montaże
• prawo jazdy oraz własny samochód będą atutem
• komunikatywna znajomość niemieckiego

Wynagrodzenie:
• stawka godzinowa od 10,22 Euro brutto( z wykształceniem)
• stawka godzinowa od 8,74 Euro brutto( bez wykształcenia)
• premie za wyniki w pracy
• dieta wolna od podatku aż do 44 Euro na dzień
• plus dodatki pieniężne za pracę w godzinach nadliczbowych oraz pracę w dni wolne i w nocy

Oferujemy:
• stabilne warunki zatrudnienia
• ubezpieczenie społeczne i płace ustaloną na warunkach niemieckich
• wynagrodzenie za nadgodziny
• świadczenia urlopowe i premie świąteczne
• na życzenie wypłacanie tygodniówek
• dodatkowo emerytura zakładowa
• praca z możliwością rozwoju zawodowego i podniesienia swoich kwalifikacji
• wyposażenie ochronne i ubranie ochronne
• podstawowe wyposażenie narzędziowe
• wsparcie dla początkujących pracowników jak i również dla starszych pracowników

Oprócz tego jesteśmy w stanie zagwarantować fachowe przygotowanie i planowanie zleceń, zorganizowanie zakwaterowania i stała opiekę naszego polskojęzycznego koordynatora.
Czekamy na państwa zgłoszenia!

Pytania odnośnie oferty pracy:
Jeśli mają państwo pytania odnośnie oferty pracy, proszę o kontakt z Panią Patrycją Zoń w dniach poniedziałek i czwartek od 8-16 pod polskim numerem tel. +48-32-74-66-222 lub niemieckiem tel. +49-351-89775-26.

Aplikacje przez E-mail:
Prosimy o przesyłanie CV drogą elektroniczną na adres: p.zon@dremo.com

Aplikanci nie posiadający jakiejkolwiek znajomości języka niemieckiego nie będą brani pod uwagę w procesie rekrutacji.

Podanie pisemne proszę kierować na adres:
Dremo Personaldienstleistung GmbH
Frau Patrycja Zoń
Mengsstraße 4
01139 Dresden

Więcej informacji odnośnie innych naszych ofert pracy mogą Państwo uzyskać na naszej stronie internetowej http://www.dremo.com

W mailu prosimy zaznaczyć o jaką posadę się Państwo ubiegają. Ważne ,aby CV było w jezyku niemieckim.

ID ogłoszenia: 80451e7bc74df008