€ 10,22 euro

Parkieciarz Niemcy praca wymagany język niemiecki (Bayern, Baden Würtemberg)

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bayern/ Baden-Württemberg
  • Opublikowany: 8 września 2013 21:14

Poszukiwani pracownicy budowlani na stanowisko parkieciarz. Oferta pracy w Niemczech w Bayern i Baden Würtemberg z wymaganą znajomością języka niemieckiego i doświadczeniem.

Stanowisko: Parkieciarz

Miejsce: Bayern, Baden-Württemberg.

Opis stanowiska: Praca ta wiąże się z wyjazdami na zlecenia. Po zakończeniu danego zlecenia nasz pracownik zostaje wysłany do innego projektu, wedle zapotrzebowania naszych klientów. Nasi kandydaci otrzymują u nas stałe zatrudnienie na pełny etat z umową na czas nieokreślony na niemieckich warunkach. Usługi, jakie pełnimy dla naszych kandydatów są bezpłatne.

Poszukujemy pracowników w zawodach takich jak: elektrycy, spawacze, ślusarze, stolarze, operatorzy maszyn CNC z umiejętnością ich programowania, malarzy/tapeciarzy, parkieciarzy, monterów podłóg, monterów ogrzewania, klimatyzacji i urządzeń sanitarnych. Wszystkie nasze oferty znajdą Państwo na stronie internetowej.

Ważne, nie wysyłamy do pracy w grupach, także znajomość języka niemieckiego jest wymagana i będzie ona weryfikowana podczas rozmowy telefonicznej.

Opis stanowiska:
• Układanie parkietów (wielowarstwowych, przemysłowych oraz mozaiki)
• Układanie specjalnego wzoru według rysunku
• Radzenie sobie z piłą, klejeniem, przybijaniem parkietu oraz elementów drewnianych ( listew przypodłogowych)
• Obróbka powierzchni ( woskiem, olejem albo lakierem)
• Przygotowywanie powierzchni (gruntowanie, szpachlowanie, szlifowanie tak jak i zastosowanie gotowych elementów jastrychowych Fermacell.
• Odnawianie starych powierzchni parkietu ( uzupełnianie , wymiana, cyklinowanie)
• Czyszczenie i konserwacja parkietu oraz innych powierzchni drewnianych
Ich zastosowanie będzie zależne od zlecenia oraz od posiadanej odpowiedniej wiedzy i umiejętności.

Wymagania:
• Wykształcenie w danym zawodzie bądź kilkuletnie doświadczenie na stanowisku parkieciarz i monter podłóg
• Doświadczenie w posługiwaniu się specjalnymi narzędziami i urządzeniami oraz materiałami pomocniczymi
• Umiejętne obchodzenie się z klientem podczas zlecenia
• sumienność i samodzielność w pracy
• zdolności manualne
• sprawność fizyczna
• gotowość, niezawodność i umiejętności pracy w zespole
• Elastyczność i gotowość do pracy w trybie zmianowym i wyjazdów sluzbowzch
• prawo jazdy oraz własny samochód będą atutem
• komunikatywna znajomość niemieckiego
Wynagrodzenie:
• stawka godzinowa od 10,22 Euro brutto( z wykształceniem) z dietą ok.2000 euro netto miesięcznie
• stawka godzinowa od 8,74 Euro brutto ( bez wykształcenia) z dietą ok.1700 euro netto miesięcznie
• premie za wyniki w pracy
• dieta wolna od podatku aż do 44 Euro na dzień
• plus dodatki za nadgodzin, prace w dni wolne i nocki

Oferujemy:
• stabilne warunki zatrudnienia
• ubezpieczenie społeczne i płace ustaloną na warunkach niemieckich
• wynagrodzenie za nadgodziny
• świadczenia urlopowe i premie świąteczne
• na życzenie wypłacanie tygodniówek
• dodatkowo emerytura zakładowa
• praca z możliwością rozwoju zawodowego i podniesienia swoich kwalifikacji
• wyposażenie ochronne i ubranie ochronne
• podstawowe wyposażenie narzędziowe
• wsparcie dla początkujących pracowników jak i również dla starszych pracowników

Poza tym oferujemy fachowe przygotowanie i planowanie zleceń, organizowanie zakwaterowania i stała opiekę naszego polskojęzycznego koordynatora.
Czekamy na państwa zgłoszenia!

Pytania odnośnie oferty pracy:
Jeśli mają państwo pytania odnośnie ofert pracy, proszę o kontakt z Panią Patrycją Zoń w dniach poniedziałek i środa od 8-16 pod niemieckim numerem tel.+49-351-89775-26 lub polskim +48327466222

Aplikacje przez E-mail:
Prosimy o przesyłanie CV w języku niemieckim drogą elektroniczną na adres: p.zon@dremo.com

Aplikanci nie posiadający jakiejkolwiek znajomości języka niemieckiego nie będą brani pod uwagę w procesie rekrutacji.

Podanie pisemne proszę kierować na adres:
Dremo Personaldienstleistung GmbH
Frau Patrycja Zoń
Mengsstraße 4
01139 Dresden

Prosimy o zaznaczenie o jaką posadę się Państwo ubiegają oraz przesłania CV w języku niemieckim i polskim.

ID ogłoszenia: 492522880e8408b1