€ 8,50 euro brutto/h

Pakowanie odzieży oferta pracy w Niemczech od zaraz bez języka Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Dortmund
  • Opublikowany: 1 grudnia 2014 00:35

Możliwość podjęcia tymczasowej pracy w Niemczech bez znajomości języka niemieckiego przy pakowaniu odzieży. Zatrudnienie w Dortmundzie od zaraz na 3 tygodnie.

Stanowisko: Pakowacz

Termin: od zaraz

Lokalizacja: Dortmund

Wynagrodzenie: 8,50 euro brutto/h

Obowiązki:

  • Pracownik będzie zobowiązany do zajmowania się komisjonowaniem i pakowaniem towarów.
  • Praca przy pakowaniu odzieży.

Oczekiwania:

  • gotowość do wyjazdu w trybie pilnym
  • dyspozycyjność na ok 2 – 3 tygodnie lub dłużej
  • zdolność do bezkonfliktowej pracy w grupie
  • umiejętność realizowania wyznaczonych planów
  • estetyczne wykonywanie pracy, dbanie o efekt końcowy oraz porządek na miejscu pracy

Oferujemy:

  • zapewniona umowa z niemieckim pracodawcą
  • bezpłatny transport
  • dobre zarobki
  • zapewnione zamieszkanie płatne 7 euro za dobę
  • możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia

Aplikacja:
Zgłoszenie z CV prosimy przesłać na adres: kadry@issp.pl

źródło: http://www.praca4u.net/pakowaniekomisjonowanie-art-odziezowych-id254401.html

ID ogłoszenia: 9355478a159eaf42

11 komentarzy na “Pakowanie odzieży oferta pracy w Niemczech od zaraz bez języka Dortmund”

  1. Witam, jestem zainteresowana Państwa ofertą. Prosiłabym o kontakt telefoniczny, 518-332-579, 71-721-10-10. Bądz o napisane na e-mail’u. Malgorzata.Lagoda1@o2.pl

  2. darecki3511@wp.pl na 4 grudnia 2014 @ 08:32

    Dzien dobry jestesmy zainteresowani panswa oferta z swoja 2 polowka aktualnie przebywamy w niemczech mamy doswiadczenie prosze o mile rozpatrzenie naszej prozby moj nr tel 004915166292098 pozdrawiamy

  3. Witam wraz z mężem i 2-osobami zainteresowani jesteśmy pracą.Tel kont.793 790 163

  4. Witam! Jestem zainteresowany Waszym ogłoszeniem. Proszę o kontakt telefoniczny 609-292-465

  5. Witam serdecznie jestem bardzo zainteresowana ofertą pracy. Kontakt email-owy stasia2507@o2.pl

  6. Witam.Jestem zainteresowany pracą.Mam doświadczenie na produkcji.Proszę o kontakt telefoniczny 608809404

  7. Witam , jestem zainteresowana Panstwa oferta. Prosze o kontakt na ; nr. telef : 0048 790 259 333 lub e-mail :ela280259@o2.pl

  8. Witam.Jestem zainteresowana Panstwa oferta.Prosze o kontakt na:nr.telef:0048 790 259 333 lub e-mail:ela280259@o2.pl.

  9. witam jestem zainteresowany proszę o kontakt bery326@gmail.com

  10. Chciałbym sie dowiedziec więcej na temat zakwaterowania .

  11. WITAM JESTEM ZAINTERESOWANY WASZĄ PROPOZYCJĄ PRACY PROSZĘ O KONTAKT POD NR TEL 885-360-622